Oferty Członków


Zapraszamy do zapoznania się z profilami i ofertami firm członkowskich Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja. Izba skupia zarówno małe firmy, jak i spółki akcyjne, zainteresowane rozwojem, współpracą z polskimi i zagranicznymi partnerami biznesowymi oraz poszerzeniem swojej sieci kontaktów. W skład Izby wchodzą przedsiębiorstwa z branż produkcyjnych i usługowych z wieloletnim doświadczeniem, wiarygodne, reprezentowane przez ekspertów w swoich dziedzinach.

 

Członkowie Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja

 

 

Oferty Członków : 

7R

7R SA to dynamicznie rozwijający się deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizujący się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych na wynajem. Realizuje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak również obiekty typu BTS.

Sprawdź nasze usługi:


- Zarządzanie powierzchniami magazynowo-produkcyjnymi
- Zarządzanie umowami najmu
- Budowanie relacji z najemcami
- Kompleksowy nadzór techniczny
- Usługi finansowo-księgowe, w tym przygotowanie planów budżetowych, raportowanie operacyjne i finansowe
- Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, implementacja innowacyjnych technologii
- Organizacja usług z zakresu Project Management (fit-outy, modernizacje, remonty)
- Wsparcie w procesie inwestycyjnym – audyt techniczny i operacyjno-finansowy
- PR i marketing nieruchomości

OFERTA 7R

 

AdoArt Galeria

Misją Ado-art jest sprawić, by dostęp do świata sztuki współczesnej był łatwy, a spotkania z nią – inspirujące. Ado-art posiada aż 6 lokalizacji w Warszawie i okolicy, a w każdej z nich – imponujący wybór dzieł sztuki. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa malarstwo olejne, akrylowe czy technika akwareli – w Ado-art zapewniamy bogaty wybór wyjątkowych dzieł. Za pośrednictwem naszej strony internetowej https://adoart.pl umożliwiamy także zakupy online. Posiadamy bardzo szeroką ofertę prac, wykonanych różnymi technikami. Wierzymy, że sztuka powinna otaczać nas na co dzień i być ogólnodostępna, dlatego organizujemy darmowe warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Ado-art to galeria dzieł sztuki, która łączy pokolenia i promuje polską sztukę współczesną.

Jeśli są Państwo zainteresowani oprawą obrazów, w Ado-art świadczymy także usługi ramiarskie. W związku z faktem, iż posiadamy własną pracownię, możemy wykonać dowolny rodzaj oprawy. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Współpracujemy z architektem oraz dekoratorem wnętrz, dzięki czemu pomożemy Państwu dobrać idealny obraz i ramę do konkretnego wnętrza.

WYBÓR PRAC Z GALERII ADO-ART

 

Colliers 

Colliers jest wiodącą spółką oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 66 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów.

W Polsce Colliers działa od 1997 r., świadcząc usługi w ramach 17 linii biznesowych. Posiada swoje biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w polskim oddziale Colliers tworzy ponad 20 profesjonalistów, specjalizujących się m.in. w: doradztwie w procesach najmu i renegocjacji, sprzedaży/zakupie powierzchni magazynowych i produkcyjnych, realizacji projektów typu Build-to-Suit czy Build-to-Own, a także pozyskiwaniu terenów inwestycyjnych. Współpracując z innymi działami w firmie oferuje wsparcie w przeprowadzeniu analizy rynku i wyborze najlepszego scenariusza działań dopasowanego do strategii klienta – zarówno dla pojedynczej nieruchomości, jak i całego portfela swoich klientów.

Przez 24 lata działalności eksperci Colliers reprezentowali klientów w najmie ponad 6,5 mln mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej oraz nabyciu ponad 210 ha gruntów inwestycyjnych.

OFERTA COLLIERS

 

Dual Fuel Systems 

Dual Fuel Systems oferuje idealne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy i użytkowników pojazdów z silnikiem Diesla szukających oszczędności na paliwie. Firma Dual Fuel Systems Sp. z o.o. z Poznania jest producentem nowoczesnego systemu wtrysku gazu – FUEL FUSION, który zasila jednostki Diesla mieszanką oleju napędowego i gazu CNG lub LPG. FUEL FUSION jest idealnym rozwiązaniem dla pojazdów z branży transportu drogowego, branży budowlanej, komunikacji publicznej, przedsiębiorstw komunalnych, a nawet transportu kolejowego (lokomotyw spalinowych).

OFERTA

 

EAS Poland

 

Dążymy do zapewnienia kompleksowej obsługi spedycyjnej powierzonych nam towarów, aby sprostać najbardziej wygórowanym potrzebom naszych klientów, wpierając ich przy tym w odniesieniu sukcesu na stale zmieniającym się globalnym rynku. Zapewniamy rozwiązania logistyczne i transportowe na całym świecie, takie jak Next Flight Out, OBC, loty czarterowe, fracht drogowy, fracht morski, fracht kolejowy i rozwiązania w zakresie pośrednictwa celnego. Nieustannie staramy się łamać bieżące stereotypy, wprowadzać zmiany innowacje aby być liderem w tworzeniu rozwiązań, które będą się rozwijać i ewoluować w czasie rzeczywistym, zapewniając naszym klientom usługi transportowe o wartości dodanej.

We vigorously strive to provide the most comprehensive end-to-end transportation service to match with our customers’ needs to succeed in a constantly evolving global marketplace. We provide worldwide logistics and transportation solutions such as Next Flight Out, OBC, charter flights, road freight, ocean freight, rail freight and customs brokerage solutions. What works smoothly today could be outdated next month, next week or even tomorrow. That’s why we constantly push to disrupt, innovate and lead in creating solutions that can expand and evolve in real time, providing our customers added value logistics services.

OFERTA

OFFER

 

ESA logistika

 

ESA logistika to jeden z czołowych międzynarodowych operatorów logistycznych, prężnie działający w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i nawiązujący coraz szersze relacje z partnerami z Azji. Jako części grupy Hitachi Transport System, Ltd., łączymy w sobie najwyższą japońską kulturę pracy oraz środkowoeuropejską zdolność znajdowania niestandardowych rozwiązań. Właśnie dzięki temu możliwa jest realizacja najbardziej wymagających projektów w ramach globalnego łańcucha dostaw. Dostarczamy kompleksowe, szyte na miarę rozwiązania z zakresu: transportu, magazynowania, logistyki dystrybucji, logistyki projektowej, outsourcingu czy usług wartości dodanej. Aktywnie działamy na rzecz wzmocnienia znaczenia Polski w pasie Nowego Jedwabnego Szlaku. Z ogromną radością przyjmujemy fakt, że systematycznie zdobywamy zaufanie kolejnych inwestorów z Azji. Posiadamy doświadczenie w obsłudze procesów logistycznych z Dalekiego Wschodu zarówno od strony administracyjnej, jak i realizacyjnej. W swoim zespole mamy ekspertów od zapisów umowy handlowej EPA pomiędzy Unią Europejską, a Japonią, dzięki czemu pomagamy naszym klientom w uzyskiwaniu preferencyjnych stawek celnych na import z Japonii. Oferujemy także usługi doradcze. Naszą ambicją jest długoterminowa i efektywna współpraca z Klientami, którą odzwierciedla nasz slogan „Our team for your efficiency“

OFERTA

 

ESE Europe 

ESE Europe Sp. z o.o. wkracza na rynki azjatyckie z gamingowo-esportowym talent show - SkillzVault by Bitcoin Vault. ESE Europe Sp. z o.o. jest spółką córką globalnej firmy technologicznej ESE Entertainment notowanej na giełdzie technologicznej w Toronto (TSXV: ESE). Teraz wraz ze sponsorem tytularnym - marką  ELECTRIC VAULT działającą w branży blockchain -  wkraczają na największe światowe rynki gier mobilnych z innowacyjnym projektem gamingowego talent show - SkillzVault by Bitcoin Vault. 

SkillzVault by Bitcoin Vault to międzynarodowy event skierowany do fanów gry PUBG Mobile, z Korei Południowej, Wietnamu, Japonii i Brazylii, a w Chinach fanów gry Peacekeeper Elite - kopię PUBG Mobile stworzoną przez tę samą firmę - TENCENT.

OFERTA

 

EuroEnergoCommerce

EuroEnergoCommerce sp. z o. o., jak i również nasi kontrahenci są zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmami budowlanymi z Białorusi oraz z Rosji w zakresie:

- generalnego wykonawstwa/podwykonawstwa inwestycji na terenie Polski

- sprowadzania wyspecjalizowanych brygad budowlanych: cieśli, murarzy, tynkarzy, zbrojarzy, betoniarzy, monterów, instalatorów sanitarnych i elektryków - sprowadzania materiałów budowlanych do realizacji inwestycji: prętów stalowych, wyrobów drewnianych, wełny mineralnej oraz innych materiałów budowlanych

USŁUGI W ZAKRESIE BUDOWNICTWA

 

Eurokadra

Who we are? We have several years of experience in the implementation of outsourcing processes and the recruitment of a specialized group of employees. As Eurokadra Group, we have been operating since 2011, bringing together Temporary Work and Personal Consultancy Agencies, thus contributing to the success of Polish and international companies, thanks to our specialist knowledge and competence in the labor market, as well as professional recruitment and employee outsourcing services.

EUROKADRA COMPANY PRESENTATION

 

Dostarczamy konstrukcje domów z paneli SIP (Structural Insulated Panels) gotowe do montażu. We własnym zakresie, siłami brygad budowlanych z Białorusi, wykonujemy montaż konstrukcji domów. Propozycję kierujemy do samorządów, firm, osób indywidualnych. 

OPIS DOMÓW SIP

DOMY SIP 1

DOMY SIP 2

 

Everest Work Solutions

Firma rekrutuje i legalizuje pobyt i pracę cudzoziemców od kilku lat. Usługi personalne dla firm są „szyte na miarę”. Zespół Everest Work Solution wie z własnego długoletniego doświadczenia zdobytego w biznesie, że każda firma jest inna i potrzebuje indywidualnego podejścia. Kraje, z których firma pozyskuje pracowników to Nepal, Indie, Bangladesz, Filipiny, Indonezja i Sri Lanka.

OFERTA

 

FIXIT24

 

FIXIT 24 należąca do Spółki Fixit Polska, to nowa marka na polskim rynku usług Facility Management. Łącząc innowacyjne podejście do biznesu z nowoczesną aplikacją do obsługi nieruchomości oraz doświadczeniem naszych pracowników, stworzyliśmy nową jakość branży FM.

 

OFERTA FIXIT

OFERTA JENGO

 

Foreign Personnel Service

 

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z krajów wschodniej Europy oraz Azji. 

Wspieramy działy HR w osiąganiu celów biznesowych organizacji. 

 

OFERTA

 

Fundacja Zielona Energia

 

Fundacja Zielona Energia kompleksowo zajmuje się procesem przygotowania koncepcji oraz opłacalności farmy fotowoltaicznej oraz opracowaniem dokumentacji technicznej i projektowej, a także budową farm fotowoltaicznych pod klucz.

Jako Fundacja Zielona Energia zrzeszona w Izbie Przemysłowo Handlowej Polska – Azja oferujemy zakup modułów PV oraz inwerterów bezpośrednio u producenta.

Gwarantujemy najniższe ceny w zakupie kontenerowej, paletowej oraz detalicznej na wybrany asortyment.

Jesteśmy gwarantem rzetelnego przeprocesowania zakupu i dostawy towaru bezpośrednio u wytwórcy jak i bezpośredniego zakupu dokonanego przez naszą Fundację na terenie kraju.

Zaufało nam już wiele polskich i zagranicznych podmiotów wybierając naszą Fundacje jako sprawdzonego i wiarygodnego pośrednika w realizacji zamówień.

 

 

OFERTA

 

Huayu New Energy

 

Huayu New Energy is dedicated to be a world’s leading “Safe & Smart Solar Energy” supplier for homeowners. 

“For our home energy independence” is a vision deserved for all people who truly trust clean energy is the future for our children, whatever you’re from rich families or low-income families.

Since the establishment of Huayu New Energy, we specialize in R&D of Safe Module-Level Solar Solution and Smart Energy Storage Solution which are controlled by Huayu Portal Management Platform with over 10 languages, these innovative technologies are developed to configure a Smart Distributed Solar System with bidirectional flow of energy which no doubt is the basic infrastructure of our future Energy Internet. 

Featured with “Renewable, Distributed, Interconnected, Open & Intelligent”, Energy Internet is a must for human beings in 21st century to realize a de-monopolistic & de-centralized sustainable power supply system across the globe. Huayu New Energy was born to be the leader of “Safe & Smart” distributed energy solution and play an irreplaceable role for the most exciting renewable energy revolution in human history. 

Till today, we deliver thousands of Huayu microinverters(250-2000W)and Huayu storage inverters(3-12kW)for global families and small businesses in Europe, North America, LATAM, South East Asia, Middle East and Africa.

Together with us, to be a part of game changer for “Safe & Smart Energy” via “Honesty, Trust, Teamwork & Sharing”.

 

ENERGIA W DOMU

Najbardziej Oszczędne Rozwiązanie Mikroinwerterowe

 

JAKON

 

Firma JAKON działa od 1989 roku jako generalny wykonawca oraz projektant inwestycji przemysłowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w budowie fabryk, obiektów produkcyjnych i magazynowych, które wyposażamy w nowoczesne technologie produkcji oraz składowania.

 

OFERTA

 

JP Weber

 

Jesteśmy niezależną firmą doradczą, która od ponad 20 lat kompleksowo wspiera decydentów i właścicieli firm w transakcjach oraz w ich codziennych wyzwaniach biznesowych, prawnych i podatkowych. Jesteśmy współzałożycielem Eight International - globalnej organizacji niezależnych doradców w dziedzinie doradztwa transakcyjnego, restrukturyzacji i transformacji oraz członkiem zrzeszonym Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych. 

 

OFERTA

 

 

 

Mac Auditor

 

Mac Auditor funkcjonuje na polskim rynku od 1994 roku wspierając Klientów w obszarze audytu i doradztwa oraz usługach outsourcingu księgowości i administracji kadr i płac.

Zespół Mac Auditor tworzą biegli rewidenci, księgowi oraz specjaliści ds. kadr i płac reprezentujący najwyższy poziom profesjonalizmu, posiadający doświadczenie zdobywane w projektach na rzecz licznych polskich i międzynarodowych Klientów.

 

OFERTA

 

Maxon Nieruchomości

MAXON Nieruchomości to wiodąca firma doradcza działająca na polskim rynku nieruchomości od ponad 30 lat.

Nasz zakres działalności obejmuje kompleksowe usługi związane z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych, biurowych i przemysłowo – magazynowych. Oferujemy pełen zakres usług: pośredniczymy przy sprzedaży bądź wynajmie mieszkań i domów, szukamy terenów inwestycyjnych.

OFERTA

 

Mentor S.A.

 

Oferta dotyczy kompleksowej obsługi brokerskiej w zakresie ubezpieczeń dla Klientów korporacyjnych.

Oferta dotyczy negocjacji umów ubezpieczenia z Zakładami Ubezpieczeń w imieniu Klienta, przedstawienie zestawienia ofert wraz z rekomendacją, obsługę zawartych umów oraz serwis posprzedażowy w postaci likwidacji szkód.

Zakres ubezpieczeń jest bardzo szeroki i specjalistyczny. Poszczególne biura zajmują się różnymi liniami ubezpieczeń: majątkowe i OC, grupowe programy ubezpieczeń na życie pracowników, ubezpieczenia medyczne, ubezpieczenia budowlano-montażowe, lotnicze, rolne, D&O i wiele innych. Ostatnio nowością jest kompleksowa obsługa i negocjacje benefitów pracowniczych.

OFERTA

 

Molluscoo

 

Wiemy, że dobre samopoczucie zaczyna się od pięknej skóry. Chcemy sprawiać, aby kobiety każdego dnia patrzyły na siebie z zadowoleniem i czuły się wyjątkowe jak nigdy dotąd. Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na to, co najlepsze. Dlatego stworzyliśmy ponadczasowe, innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów.

Opracowując produkty dla wyjątkowych kobiet nie możemy pozwolić sobie na przeciętność. Nasze kosmetyki charakteryzuje najwyższa jakość i unikalny skład. Połączyliśmy dary natury - 100% śluz ślimaka z nowoczesnymi osiągnięciami nauki, kosmetologii i badań laboratoryjnych.

Naszym sukcesem są zadowolone klientki, które poczuły na własnej skórze, czym jest „efekt Molluscoo”!

 

OFERTA

 

OK JOB

 

Od wielu lat specjalizujemy się w świadczeniu szerokiej gamy usług dla klientów biznesowych w tym leasingu pracowniczego . Dzięki tej usłudze nasi kontrahenci mogą w szybki sposób pozyskać pracowników do wykonania terminowych zadań . Ponieważ proces rekrutacji pracowników, ich szkoleń, sprawy kadrowo -płacowe, nadzór nad wykonywaniem usługi u klienta spoczywa w gestii OK JOB, firmy korzystające z naszych usług mogą maksymalnie skoncentrować się na prowadzonej działalności . W swojej działalności stawiamy na pierwszym miejscu najwyższy poziom świadczonych przez nas usług oraz zadowolenie i zaufanie Klienta . Działając wg zasady „Jakość nie ilość” swoje usługi dedykujemy tym podmiotom, którym jesteśmy wstanie zagwarantować w pełni profesjonalną usługę o najwyższym standardzie przy jednoczesnym zoptymalizowaniu kosztów.

OFERTA PL

OFERTA ENG

 

Polish Forwarding Company

 

Posiadamy  11 biur na terenie całej Polski i nadal się rozwijamy. Zabezpieczamy realizacje wszystkich świadczonych przez nas usług profesjonalnymi rozwiązaniami bazującymi na dedykowanych zespołach wyspecjalizowanych ludzi. Jesteśmy lokalną firmą o zasięgu globalnym, poprzez sieć partnerów dostarczamy i odbieramy ładunki do/z najodleglejszych zakątków świata.      

Pochylamy się nad każdą racjonalną szansą rozwoju starając się podejmować nawet najtrudniejszych zadań w ramach całego łańcucha dostaw. Jesteśmy nietuzinkową spedycją i nie boimy się żadnych wyzwań  potrafimy przeprowadzić najbardziej skomplikowane projekty logistyczne. 

Prosimy, sprawdź nas. To Cię nic nie kosztuję.

OFERTA PL 

 

REGESTA SA 

 

Naszym celem jest obniżenie kosztów wszystkich elementów procesu logistycznego i zwiększenie efektywności.

- Swoim klientom oferujemy zaawansowane i dobrze przemyślane usługi logistyki magazynowej oparte na nowoczesnych systemach zarządzania zapasami, co pozwala efektywnie zorganizować przestrzeń magazynową, optymalizując procesy logistyczne.

- Dzięki bogatemu doświadczeniu proponujemy partnerom nie tylko obsługę terminalową opartą na składowaniu i magazynowaniu towarów powierzonych, obsłudze załadunków i rozładunków, kompletacji towarów, ale również szeroką gamę opracowanych indywidualnie operacji pozwalających na kompleksową obsługę logistyczną uwzględniającą specyfikę przedsiębiorstwa i produktów.

Pragniemy być nie tylko dostawcą usług transportowo-logistycznych, ale także zaufanym i niezawodnym partnerem dla naszych Klientów, wspierając ich w osiąganiu sukcesu poprzez optymalizację całego łańcucha dostaw.

Stawiamy na partnerstwo, które pozwala Klientowi skupić się na biznesie, dając mu pewność że Jego potrzeby logistyczne są w pełni zabezpieczone.

Naszą pasją jest nieustanne doskonalenie procesów i poszukiwanie nowych, kompletnych rozwiązań, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby naszych Klientów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego, społeczności, w której działamy oraz tworzenie warunków do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych.

- Współpraca z nami to dostęp do strategicznych lokalizacji, profesjonalne zarządzanie magazynem, efektywny i terminowy transport oraz elastyczne opcje dostosowane do wymagań klienta.

- Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie logistyki kontraktowej dla branży PV, automotive, meblowej, budowlanej, maszynowej i FMCG.

- Bardzo chętnie pomożemy i dobierzemy optymalne zasoby dla Państwa procesu, bazując na wymaganiach co do przechowywania każdego asortymentu i odpowiednich standardów jakości.

- Jesteśmy świadomi, że koszty utrzymania magazynu są istotnym elementem w podejmowaniu decyzji, dlatego nasza oferta skupia się na zapewnieniu konkurencyjnych cen bez kompromisów co do jakości usług. Oferujemy elastyczne opcje umów, aby dostosować się do potrzeb Klienta i pomóc w optymalizacji kosztów magazynowania. Z nami Państwa towary są bezpieczne, a procesy logistyczne stają się efektywne.

- Posiadamy doświadczoną i świetnie wyszkoloną kadrę, która bazując na najwyższych standardach, jest gotowa zaprojektować, optymalizować i realizować procesy gospodarki materiałowej i dystrybucji towarów.

- Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesne magazyny wysokiego składowania klasy A, zlokalizowane w strategicznych miejscach Polski.

 

OFERTA REGESTA SA

 

 

Sohbi Craft Poland

 

Firma Sohbi Craft Poland jest tłocznią z kilkunastoletnim doświadczeniem, głównie w branży samochodowej. W momencie wybuchu pandemii zamiast poddać się kryzysowi, który dotknął świat i również nas, postanowiliśmy zrobić krok do przodu i zdecydowaliśmy się zainwestować. Rozpoczęliśmy prace nad uruchomieniem produkcji masek, nie zwykłych, ale półmasek filtrujących w klasie FFP2, dających wysoką ochronę użytkownikowi. Jako nasz główny cel obraliśmy misję ochrony nas i naszych rodzin, jednocześnie dzieląc się naszymi osiągnięciami z innymi. Bazując na normach europejskich, wypracowaliśmy nasz własny, z polskich materiałów, unikalny produkt z bardzo wysokim poziomem ochrony a przy okazji małym oporem oddychania.

 

Kupisz u nas najwyżej jakości:

- certyfikowane półmaski filtrujące FFP3

- certyfikowane półmaski filtrujące FFP2 w 6 kolorach

- akcesoria do masek – klipsy

 

Obecnie rozwijamy również nasz nowy produkt – SORBENT olejochłonny.

Jesteśmy w trakcie potwierdzenia wymagań atestów PZH oraz uzyskiwania świadectwa dopuszczenia CNBOP-PIB, nasze produkty już w sprzedaży!

 

OFERTA

 

 

Spectre Solutions

Spectre Solutions is company that designs and builds advanced UAVs systems. Company builds specialised solutions for agriculture or monitoring/inspection/surveillance purposes. The newest product named Spectre-1 is VTOL type drone capable of flying up to 150km, carrying 3kg of cargo. It has large cargo compartment (50x30x30cm). Since VTOL type drone combines best features of fixed wing and multi-rotor drones.

OFERTA

 

Technomex

Technomex to spółka firma założona w 1987 roku, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego i sportowego. Oferuje ona szeroki wybór wysokiej jakości produktów, w tym między innymi urządzeń do kinezyterapii, hydroterapii i sprzętów ACX.Rehab wykorzystującego rzeczywistość wirtualną.

Ofertę firmy stanowią urządzenia podzielone na trzy linie produktowe: 1. urządzenia do kinezyterapii, 2. urządzenia do hydroterapii, 3. urządzenia ACX.Rehab wykorzystujące rzeczywistość wirtualną.

OFERTA 1 ACX 

OFERTA 2 Hydrotherapy

OFERTA 3 Kinesiotherapy

 

 

 

Termall

Our family company derives from professional power industry and has been located in Bełchatów for 30 years, next to Europe's largest brown coal power plant. During this time, she completed over 200 projects, and employs 100 engineers with experience, of all ages, who know foreign languages and appreciate more and more foreign projects in areas:

- technical and technological consulting (in all phases of the investment, energy efectivity audits for industry sectors);

- coordination and supervision of construction projects in the energy sector (turbines, boilers, environmental protection installations, renewable energy sources);

- realization of comprehensive commissioning of power installations, environmental protection and auxiliary installations;

- measurements of emission (mobile emission laboratory of combustion gases), guarantee measurements and realization of optimization processes for energy installations and environmental protection.

OFFER

REFERENCES

 

WHITE Q

Spółka WHITE Q czyli WHITE QUALITY działa w branży zabezpieczeń pożarowych obiektów i zajmuj się projektowaniem instalacji, modernizacją oraz serwisem. Specjalizujemy się w realizacjach skomplikowanych instalacji tryskaczowych, pompowni przeciwpożarowych, systemów sygnalizacji pożaru. Prowadzimy doradztwo, sporządzamy ekspertyzy techniczne pożarowe oraz audyty przeciwpożarowe.

Zajmujemy się serwisem technicznym i naprawami instalacji tryskaczowych, pompowni pożarowych, zbiorników zapasu wody do celów przeciwpożarowych, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, systemów sygnalizacji pożaru, podręcznego sprzętu gaśniczego oraz oznakowania ewakuacyjnego.

Co wyróżnia White Q, wysoka jakość świadczonych usług oraz realizacja skomplikowanych projektów i napraw. Tam gdzie inni się poddają My z przystępujemy do pracy.

 

OFERTA