Oferty Partnerów


Zapraszamy do zapoznania się z profilami i ofertami firm członkowskich Izby PrzemysłowoHandlowej Polska-Azja. Izba skupia zarówno małe firmy, jak i spółki akcyjne, zainteresowane rozwojem, współpracą z polskimi i zagranicznymi partnerami biznesowymi oraz poszerzeniem swojej sieci kontaktów. W skład Izby wchodzą przedsiębiorstwa z branż produkcyjnych i usługowych z wieloletnim doświadczeniem, wiarygodne, reprezentowane przez ekspertów w swoich dziedzinach.

 

Członkowie Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja

 

 

Oferty Partnerów : 

 

Colliers 

Colliers jest wiodącą spółką oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 66 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów.

W Polsce Colliers działa od 1997 r., świadcząc usługi w ramach 17 linii biznesowych. Posiada swoje biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w polskim oddziale Colliers tworzy ponad 20 profesjonalistów, specjalizujących się m.in. w: doradztwie w procesach najmu i renegocjacji, sprzedaży/zakupie powierzchni magazynowych i produkcyjnych, realizacji projektów typu Build-to-Suit czy Build-to-Own, a także pozyskiwaniu terenów inwestycyjnych. Współpracując z innymi działami w firmie oferuje wsparcie w przeprowadzeniu analizy rynku i wyborze najlepszego scenariusza działań dopasowanego do strategii klienta – zarówno dla pojedynczej nieruchomości, jak i całego portfela swoich klientów.

Przez 24 lata działalności eksperci Colliers reprezentowali klientów w najmie ponad 6,5 mln mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej oraz nabyciu ponad 210 ha gruntów inwestycyjnych.

OFERTA

 

Dual Fuel Systems 

Dual Fuel Systems oferuje idealne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy i użytkowników pojazdów z silnikiem Diesla szukających oszczędności na paliwie. Firma Dual Fuel Systems Sp. z o.o. z Poznania jest producentem nowoczesnego systemu wtrysku gazu – FUEL FUSION, który zasila jednostki Diesla mieszanką oleju napędowego i gazu CNG lub LPG. FUEL FUSION jest idealnym rozwiązaniem dla pojazdów z branży transportu drogowego, branży budowlanej, komunikacji publicznej, przedsiębiorstw komunalnych, a nawet transportu kolejowego (lokomotyw spalinowych).

OFERTA

 

ESA logistika

 

ESA logistika to jeden z czołowych międzynarodowych operatorów logistycznych, prężnie działający w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i nawiązujący coraz szersze relacje z partnerami z Azji. Jako części grupy Hitachi Transport System, Ltd., łączymy w sobie najwyższą japońską kulturę pracy oraz środkowoeuropejską zdolność znajdowania niestandardowych rozwiązań. Właśnie dzięki temu możliwa jest realizacja najbardziej wymagających projektów w ramach globalnego łańcucha dostaw. Dostarczamy kompleksowe, szyte na miarę rozwiązania z zakresu: transportu, magazynowania, logistyki dystrybucji, logistyki projektowej, outsourcingu czy usług wartości dodanej. Aktywnie działamy na rzecz wzmocnienia znaczenia Polski w pasie Nowego Jedwabnego Szlaku. Z ogromną radością przyjmujemy fakt, że systematycznie zdobywamy zaufanie kolejnych inwestorów z Azji. Posiadamy doświadczenie w obsłudze procesów logistycznych z Dalekiego Wschodu zarówno od strony administracyjnej, jak i realizacyjnej. W swoim zespole mamy ekspertów od zapisów umowy handlowej EPA pomiędzy Unią Europejską, a Japonią, dzięki czemu pomagamy naszym klientom w uzyskiwaniu preferencyjnych stawek celnych na import z Japonii. Oferujemy także usługi doradcze. Naszą ambicją jest długoterminowa i efektywna współpraca z Klientami, którą odzwierciedla nasz slogan „Our team for your efficiency“

OFERTA

 

ESE Europe 

ESE Europe Sp. z o.o. wkracza na rynki azjatyckie z gamingowo-esportowym talent show - SkillzVault by Bitcoin Vault. ESE Europe Sp. z o.o. jest spółką córką globalnej firmy technologicznej ESE Entertainment notowanej na giełdzie technologicznej w Toronto (TSXV: ESE). Teraz wraz ze sponsorem tytularnym - marką  ELECTRIC VAULT działającą w branży blockchain -  wkraczają na największe światowe rynki gier mobilnych z innowacyjnym projektem gamingowego talent show - SkillzVault by Bitcoin Vault. 

SkillzVault by Bitcoin Vault to międzynarodowy event skierowany do fanów gry PUBG Mobile, z Korei Południowej, Wietnamu, Japonii i Brazylii, a w Chinach fanów gry Peacekeeper Elite - kopię PUBG Mobile stworzoną przez tę samą firmę - TENCENT.

OFERTA

 

EuroEnergoCommerce

EuroEnergoCommerce sp. z o. o., jak i również nasi kontrahenci są zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmami budowlanymi z Białorusi oraz z Rosji w zakresie:

- generalnego wykonawstwa/podwykonawstwa inwestycji na terenie Polski

- sprowadzania wyspecjalizowanych brygad budowlanych: cieśli, murarzy, tynkarzy, zbrojarzy, betoniarzy, monterów, instalatorów sanitarnych i elektryków - sprowadzania materiałów budowlanych do realizacji inwestycji: prętów stalowych, wyrobów drewnianych, wełny mineralnej oraz innych materiałów budowlanych

USŁUGI W ZAKRESIE BUDOWNICTWA

 

Dostarczamy konstrukcje domów z paneli SIP (Structural Insulated Panels) gotowe do montażu. We własnym zakresie, siłami brygad budowlanych z Białorusi, wykonujemy montaż konstrukcji domów. Propozycję kierujemy do samorządów, firm, osób indywidualnych. 

OPIS DOMÓW SIP

DOMY SIP 1

DOMY SIP 2

 

Everest Work Solutions

Firma rekrutuje i legalizuje pobyt i pracę cudzoziemców od kilku lat. Usługi personalne dla firm są „szyte na miarę”. Zespół Everest Work Solution wie z własnego długoletniego doświadczenia zdobytego w biznesie, że każda firma jest inna i potrzebuje indywidualnego podejścia. Kraje, z których firma pozyskuje pracowników to Nepal, Indie, Bangladesz, Filipiny, Indonezja i Sri Lanka.

OFERTA

 

FIXIT24

 

FIXIT 24 należąca do Spółki Fixit Polska, to nowa marka na polskim rynku usług Facility Management. Łącząc innowacyjne podejście do biznesu z nowoczesną aplikacją do obsługi nieruchomości oraz doświadczeniem naszych pracowników, stworzyliśmy nową jakość branży FM.

 

OFERTA FIXIT

OFERTA JENGO

 

Foreign Personnel Service

 

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z krajów wschodniej Europy oraz Azji. 

Wspieramy działy HR w osiąganiu celów biznesowych organizacji. 

 

OFERTA

 

Fundacja Zielona Energia

 

Jako Fundacja jesteśmy na etapie stworzenia ogólnopolskiego klastra energii „Zielona Energia” dedykowanego wszystkim przedsiębiorcom chcącym w znaczący sposób uzyskać dofinansowanie do inwestycji związanych z OZE. Naszą misją tworzenie samobilansujących się obszarów sieci elektroenergetycznej oraz rozwój energetyki odnawialnej. Wspieramy gospodarkę niskoemisyjną, zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko oraz zapewnienie lepszych warunków działania dla lokalnych przedsiębiorców.

 

OFERTA

FUNDACJA

 

Huayu New Energy

 

Huayu New Energy is dedicated to be a world’s leading “Safe & Smart Solar Energy” supplier for homeowners. 

“For our home energy independence” is a vision deserved for all people who truly trust clean energy is the future for our children, whatever you’re from rich families or low-income families.

Since the establishment of Huayu New Energy, we specialize in R&D of Safe Module-Level Solar Solution and Smart Energy Storage Solution which are controlled by Huayu Portal Management Platform with over 10 languages, these innovative technologies are developed to configure a Smart Distributed Solar System with bidirectional flow of energy which no doubt is the basic infrastructure of our future Energy Internet. 

Featured with “Renewable, Distributed, Interconnected, Open & Intelligent”, Energy Internet is a must for human beings in 21st century to realize a de-monopolistic & de-centralized sustainable power supply system across the globe. Huayu New Energy was born to be the leader of “Safe & Smart” distributed energy solution and play an irreplaceable role for the most exciting renewable energy revolution in human history. 

Till today, we deliver thousands of Huayu microinverters(250-2000W)and Huayu storage inverters(3-12kW)for global families and small businesses in Europe, North America, LATAM, South East Asia, Middle East and Africa.

Together with us, to be a part of game changer for “Safe & Smart Energy” via “Honesty, Trust, Teamwork & Sharing”.

 

ENERGIA W DOMU

Najbardziej Oszczędne Rozwiązanie Mikroinwerterowe

 

 

Maxon Nieruchomości

MAXON Nieruchomości to wiodąca firma doradcza działająca na polskim rynku nieruchomości od ponad 30 lat.

Nasz zakres działalności obejmuje kompleksowe usługi związane z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych, biurowych i przemysłowo – magazynowych. Oferujemy pełen zakres usług: pośredniczymy przy sprzedaży bądź wynajmie mieszkań i domów, szukamy terenów inwestycyjnych.

OFERTA

 

Mentor S.A.

 

Oferta dotyczy kompleksowej obsługi brokerskiej w zakresie ubezpieczeń dla Klientów korporacyjnych.

Oferta dotyczy negocjacji umów ubezpieczenia z Zakładami Ubezpieczeń w imieniu Klienta, przedstawienie zestawienia ofert wraz z rekomendacją, obsługę zawartych umów oraz serwis posprzedażowy w postaci likwidacji szkód.

Zakres ubezpieczeń jest bardzo szeroki i specjalistyczny. Poszczególne biura zajmują się różnymi liniami ubezpieczeń: majątkowe i OC, grupowe programy ubezpieczeń na życie pracowników, ubezpieczenia medyczne, ubezpieczenia budowlano-montażowe, lotnicze, rolne, D&O i wiele innych. Ostatnio nowością jest kompleksowa obsługa i negocjacje benefitów pracowniczych.

OFERTA

 

Sohbi Craft Poland

 

Firma Sohbi Craft Poland jest tłocznią z kilkunastoletnim doświadczeniem, głównie w branży samochodowej. W momencie wybuchu pandemii zamiast poddać się kryzysowi, który dotknął świat i również nas, postanowiliśmy zrobić krok do przodu i zdecydowaliśmy się zainwestować. Rozpoczęliśmy prace nad uruchomieniem produkcji masek, nie zwykłych, ale półmasek filtrujących w klasie FFP2, dających wysoką ochronę użytkownikowi. Jako nasz główny cel obraliśmy misję ochrony nas i naszych rodzin, jednocześnie dzieląc się naszymi osiągnięciami z innymi. Bazując na normach europejskich, wypracowaliśmy nasz własny, z polskich materiałów, unikalny produkt z bardzo wysokim poziomem ochrony a przy okazji małym oporem oddychania.

 

Kupisz u nas najwyżej jakości:

- certyfikowane półmaski filtrujące FFP3

- certyfikowane półmaski filtrujące FFP2 w 6 kolorach

- akcesoria do masek – klipsy

 

Obecnie rozwijamy również nasz nowy produkt – SORBENT olejochłonny.

Jesteśmy w trakcie potwierdzenia wymagań atestów PZH oraz uzyskiwania świadectwa dopuszczenia CNBOP-PIB, nasze produkty już w sprzedaży!

 

OFERTA

 

 

Spectre Solutions

Spectre Solutions is company that designs and builds advanced UAVs systems. Company builds specialised solutions for agriculture or monitoring/inspection/surveillance purposes. The newest product named Spectre-1 is VTOL type drone capable of flying up to 150km, carrying 3kg of cargo. It has large cargo compartment (50x30x30cm). Since VTOL type drone combines best features of fixed wing and multi-rotor drones.

OFERTA

 

Termall

Our family company derives from professional power industry and has been located in Bełchatów for 30 years, next to Europe's largest brown coal power plant. During this time, she completed over 200 projects, and employs 100 engineers with experience, of all ages, who know foreign languages and appreciate more and more foreign projects in areas:

- technical and technological consulting (in all phases of the investment, energy efectivity audits for industry sectors);

- coordination and supervision of construction projects in the energy sector (turbines, boilers, environmental protection installations, renewable energy sources);

- realization of comprehensive commissioning of power installations, environmental protection and auxiliary installations;

- measurements of emission (mobile emission laboratory of combustion gases), guarantee measurements and realization of optimization processes for energy installations and environmental protection.

OFFER

REFERENCES

 

WHITE Q

Spółka WHITE Q czyli WHITE QUALITY działa w branży zabezpieczeń pożarowych obiektów i zajmuj się projektowaniem instalacji, modernizacją oraz serwisem. Specjalizujemy się w realizacjach skomplikowanych instalacji tryskaczowych, pompowni przeciwpożarowych, systemów sygnalizacji pożaru. Prowadzimy doradztwo, sporządzamy ekspertyzy techniczne pożarowe oraz audyty przeciwpożarowe.

Zajmujemy się serwisem technicznym i naprawami instalacji tryskaczowych, pompowni pożarowych, zbiorników zapasu wody do celów przeciwpożarowych, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, systemów sygnalizacji pożaru, podręcznego sprzętu gaśniczego oraz oznakowania ewakuacyjnego.

Co wyróżnia White Q, wysoka jakość świadczonych usług oraz realizacja skomplikowanych projektów i napraw. Tam gdzie inni się poddają My z przystępujemy do pracy.

 

OFERTA