REVEO działa w branży IT. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz oprogramowania dla biznesu. Z sukcesem łączy doświadczenie biznesowe dojrzałych z zapałem i energią młodych, kreatywnych oraz pełnych pasji osób. Ciągle poszukujemy nowych pomysłów i rozwiązań posługując się takimi technologiami jak Xamarin, Asp.net, Umbraco czy Nopcommerce. Rozwijamy i doskonalimy nasze umiejętności aby tworzyć rozwiązania wyjątkowej jakości.

Specjalizujemy się w następujących rozwiązaniach:

  • DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA WSPIERAJĄCE FIRMY.

Na podstawie oczekiwań klienta tworzymy aplikacje oraz programy będące kołem zamachowym w dalszym rozwoju jego firmy. Rozwiązania te wydobywają potencjał tkwiący w każdej firmie i pozwalają efektywnie sprzedawać, wytwarzać czy też zarządzać zasobami. Automatyzujemy każdą pracę na podstawie analizy biznesowej i zgodnie z dyspozycją klienta.

Pomagamy firmom zwiększyć możliwości i wykorzystać tkwiący w nich potencjał!

 

  • SYSTEMY ZARZĄDZANIA.

System ERP - planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Porządkuje i integruje wszystkie obszary funkcjonowania firmy, wspomaga zarządzanie zasobami i maksymalizuje efektywność. Planowanie to może obejmować wszystkie lub część szczebli zarządzania, ułatwia optymalizację zachodzących w przedsiębiorstwie procesów.

System CRM – system, który automatyzuje i wspomaga relacje klient-organizacja w zakresie pozyskania oraz obsługi klienta. System gromadzi i udostępnia informacje o produktach i klientach, a także analizuje ich zachowania. Wszystkie działy firmy mogą skorzystać z systemu.

Dostosowujemy lub tworzymy systemy ERP i CRM pozwalające w łatwy oraz przejrzysty sposób monitorować i kierować firmą!

 

  • APLIKACJE MOBILNE.

Korzystanie ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń przenośnych jest dziś na porządku dziennym dlatego przywiązujemy dużą wagę do tworzenia aplikacji mobilnych. Pomagają nam w tym takie technologie jak Xamarin.

Zarządzaj i komunikuj się z firmą z każdego miejsca!

 

STRONA INTERNETOWA REVEO