Mac Auditor Sp. z o.o.

Mac Auditor funkcjonuje na polskim rynku od 1994 roku wspierając Klientów w obszarze audytu i doradztwa oraz usługach outsourcingu księgowości i administracji kadr i płac.

Zespół Mac Auditor tworzą biegli rewidenci, księgowi oraz specjaliści ds. kadr i płac reprezentujący najwyższy poziom profesjonalizmu, posiadający doświadczenie zdobywane w projektach na rzecz licznych polskich i międzynarodowych Klientów. Stosujemy najwyższe standardy pracy, obejmujące m. in. system zarządzania jakością ISO 9001, w zakresie świadczenia usług przeglądów i badań sprawozdań finansowych, innych usług atestacyjnych i usług pokrewnych. Jesteśmy członkami Polskiej Izby Biegłych Rewidentów oraz podlegamy nadzorowi PCAOB, amerykańskiej organizacji zrzeszającej podmioty uprawnione do badania spółek publicznych. Stanowimy zespół, który wychodzi poza powszechnie przyjęte schematy. Gwarantujemy, iż świadczone przez nas usługi zostaną poparte naszą ekspercką wiedzą i doświadczeniem.

Każdego dnia pomagamy naszym kontrahentom podejmować odpowiedzialne decyzje i rozwijać ich przedsiębiorstwa, dostarczając wysokiej jakości dane finansowe. Nasza działalność opiera się na budowaniu długotrwałych i opartych na zaufaniu relacjach z klientami i partnerami.

 

ZMIANY W PODATKACH 2022

Materiały

2022-macau-prezentacja.pdf