EAS Poland Sp. z o. o.

 

Dążymy do zapewnienia kompleksowej obsługi spedycyjnej powierzonych nam towarów, aby sprostać najbardziej wygórowanym potrzebom naszych klientów, wpierając ich przy tym w odniesieniu sukcesu na stale zmieniającym się globalnym rynku. Zapewniamy rozwiązania logistyczne i transportowe na całym świecie, takie jak Next Flight Out, OBC, loty czarterowe, fracht drogowy, fracht morski, fracht kolejowy i rozwiązania w zakresie pośrednictwa celnego. Nieustannie staramy się łamać bieżące stereotypy, wprowadzać zmiany innowacje aby być liderem w tworzeniu rozwiązań, które będą się rozwijać i ewoluować w czasie rzeczywistym, zapewniając naszym klientom usługi transportowe o wartości dodanej.

 

NASZA MISJA

Naszą misją jest stworzenie efektywnego przepływu towarów pomiędzy krajami na całym świecie przy zachowaniu jak najbardziej optymalnej proporcji kosztów do czasu transportu, szczególnie w przypadku krytycznych dostaw, które wymagają szczególnej obsługi podczas całego transportu, od odbioru do końcowej dostawy. Cechujemy się wysoka elastycznością w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań logistycznych dla naszych klientów , tworząc wydajne procesy pomagające osiągnąć zamierzone cele naszych klientów poprzez stosowanie sprawdzonych strategii, zarządzanych z pasja przez nasz zespół.

 

KOMPETENCJE TRANSPORTOWE

Zoptymalizowane rozwiązania i elastyczność. Globalna obecność z lokalnym doświadczeniem. Zgodność z przepisami. Proaktywny zespół. Technologia i systemy

 

NASZA SIŁA

Zespoły dostępne 24/7. 25 lat doświadczenia. Optymalizacja transportu. Indywidualny opiekun dla każdego zlecenia. Realizujemy usługi transportowe w ponad 150 krajach.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA EAS Poland

Materiały

eas-international-2022-en-cases.pdf