URSUS to ponad 120 lat rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa, zbierania  doświadczeń   i podtrzymywania   przemysłowych tradycji w oparciu o  rodzimy kapitał.  Z naszych maszyn korzystają kolejne już pokolenia Polaków. Ursus to bez wątpienia najstarsza polska marka  pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa. 

Profilem Spółki jest  produkcja i sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych. W ofercie produktowej, Ursus stawia przede wszystkim na jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Pod tym względem wytworzone produkty nie ustępują światowym liderom, a dzięki włączeniu do naszej oferty   sprawdzonych maszyn rolniczych, URSUS S.A.  zyskuje zupełnie nowe możliwości rozwoju szerokiego asortymentu wyrobów. Naczelną ideą Spółki jest wytwarzanie   różnorodnych  maszyn i urządzeń,  nacechowanych  europejską jakością wykonania i dobrą  ceną.

Ursus S.A. jest jedyną spółką z segmentu maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie  wszystkie nasze  działania skupiamy  na rozwoju i promocji  marki, zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych.

Ursus S.A. tradycyjnie reprezentuje  polski kapitał. Posiadamy zakłady produkcyjne w Lublinie, Dobrym Mieście i Opalenicy.  Produkty URSUS S.A., odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc znakomitą tradycję z nowoczesnością  i wysoką jakością.

""

 

Oficjalna strona internetowa URSUS