Soligrano to polska marka oferująca produkty ze zbóż ekspandowanych, które spełniają wysokie standardy jakościowe. Firma jest podmiotem powiązanym z OrganikAgro – największym i najnowocześniejszym producentem zbóż ekspandowanych w Polsce.

Nowoczesny i wydajny zakład produkcyjny umożliwia firmie prowadzenie działań pod własną marką skierowanych do klientów detalicznych oraz hurtowych, a także produkcję w ramach działań z zakresu private label.

Soligrano wraz z siostrzaną firmą OrganikAgro to lider w produkcji zboża ekspandowanego. Wspólnie tworzą profesjonalny zespół ekspertów działający w dziale Badań i Rozwoju, który każdego dnia inicjuje złożony proces, finalnie prowadzący do wdrożenia kreatywnych rozwiązań, kreacji innowacyjnych projektów oraz nowych produktów.

Soligrano dynamicznie wprowadza nowości produktowe – mieszanki muesli, kasze bio, płatki owsiane i orkiszowe, naturalne dodatki do żywności oraz gotowe mieszanki do przygotowywania m.in. vege burgerów, racuchów czy shaków.

Gotowość do współpracy, partnerstwo projektowe oraz elastyczność i odwaga w realizacji przedsięwzięć, to cechy, które doskonale charakteryzują Soligrano.

 

Siedziba firmy mieści się w Dobroniu położonym w centralnej Polsce, w województwie łódzkim.

Więcej o firmie na stronie www.soligrano.pl