MW Logistics to założona w 2018 roku w Świecku polska firma świadcząca kompleksowe usługi dla
branży e-commerce.

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą takich usług jak magazynowanie, fulfillment, obsługa klienta oraz obsługa zwrotów i reklamacji. Jesteśmy w stanie zaoferować pomoc na każdym etapie procesu dostawy towaru.

 

Zajmujemy się działaniami z zakresu:

  • doradztwa w zakresie wyboru platformy e-commerce oraz modelu sprzedaży,
  • obsługi i dostawy przesyłek,
  • obsługi zwrotów,
  • obsługi płatności,
  • mailowej i telefonicznej obsługi klienta,
  • pomocy marketingowej.

Dysponujemy powierzchnią magazynową 12 500 m2 wyposażoną w 450 regałów półkowych i 200 miejsc paletowych. Wysyłamy 10 000 paczek dziennie gwarantując ponad 99% wysyłek bez żadnych błędów. Oferujemy niezwykle konkurencyjne warunki współpracy – możliwe jest to między innymi dzięki wykorzystaniu 57 robotów. Nasz magazyn wyposażony jest w systemy pozwalające osiągnięcie wysokich wyników, które nie są możliwe do uzyskania w tradycyjnym trybie pracy. Wykonujemy skanowanie każdego procesu, a kamery nad każdym stanowiskiem pakowania umożliwiają śledzenie produktów na każdym etapie, od przyjęcia towaru do wysyłki paczek. Magazyn wykorzystuje regały zwykłe oraz specjalnie zaprojektowane na potrzeby współpracy z systemem robotów. Zaawansowana technologia oraz rozwinięta automatyzacja pozwala nam na osiągnięcie znacząco lepszych wyników od konkurencji – przyspieszenie pracy, zniwelowanie błędów, zachowanie wysokiej jakości wykonywania pracy. Uczymy się każdego dnia i systematycznie usprawniamy pracę dzięki precyzyjnym statystykom.

Znakomitym uzupełnieniem magazynu jest doświadczony zespół, który składa się z doświadczonych pracowników podnoszących stale swoje predyspozycje. Zgrany zespół w połączeniu z innowacyjną technologią tworzy środowisko idealne dla firm chcących rozwijać się na rynku e-commerce.

 

Strategiczne umiejscowienie naszych magazynów w zachodniej Polsce, przy granicy polsko-niemieckiej, pozwala nam z łatwością obsługiwać zarówno klientów rynku polskiego, jak i niemieckiego. Współpracujemy z e-commercami z branż fashion, FMCG, elektronicznej czy zabawkarskiej.

Wysoką jakoś usług gwarantuje między innymi wdrożony w MW Logistics certyfikat PN-EN ISO9001:2015 z zakresu obsługi logistycznej obejmującej pakowanie, magazynowanie i wysyłkę towarów.

 

STRONA INTERNETOWA MW LOGISTICS