Morska Agencja Gdynia Sp z o.o. od ponad 65 lat jedna z najstarszych i renomowanych firm transportowo- logistycznych na rynku.

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów dbając o to, by łączyć to co najlepsze - profesjonalizm i zaangażowanie.

Jesteśmy jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku przedsiębiorstw w branży transportu i logistyki. Gwarantujemy pewną dostawę ładunków do każdego miejsca na świecie – morzem i lądem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kreatywności naszych pracowników Morska Agencja Gdynia to marka, z którą współpracują eksporterzy i importerzy z całego świata, armatorzy, linie żeglugowe, spedytorzy, porty, urzędy morskie, celne i graniczne, banki i instytucje finansowe, a także ubezpieczyciele.

Organizujemy transport lądowo-morski kilkunastu tysięcy kontenerów w ciągu roku. Frachtujemy statki, aranżujemy przewóz drogowy i kolejowy. Zajmujemy się sztukami ciężkimi i ponadgabarytowymi, ładunkami sypkimi, płynnymi, a także drobnicą. Klientom zapewniamy składowanie i dystrybucje ich ładunków w nowoczesnych magazynach i składach celnych, oferując również wynajem biur. Od lat jesteśmy korespondentem międzynarodowej grupy armatorskich klubów ubezpieczeń wzajemnych P&I. Pracujemy jako agent awaryjny na rzecz zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych, wspierając ich podczas likwidacji szkód w transporcie drogowym, kolejowym i morskim.

Polskim marynarzom oferujemy atrakcyjną i bezpieczną pracę. Rocznie realizujemy około 1500 kontraktów dla oficerów i załóg szeregowych u renomowanych armatorów niemieckich, brytyjskich, duńskich, irlandzkich, greckich i amerykańskich.
Zespół Morskiej Agencji Gdynia liczy przeszło 300 pracowników. Są wśród nich agenci władający kilkoma językami i specjaliści nastawieni na realizację najbardziej wymagających zadań logistycznych.

 

Obszar specjalizacji:

Transport morski, drogowy, kolejowy, project cargo, crewing, chatering, logistyka kontraktowa, magazyny, sklady celne , obsluga logistyczna elektowni wiatrowych, frachtowanie, uslugi maklerski, uslugi portowo-przeladunkowe, holowania , Offshore (Port terminal w Darlowie)
Doświadczenie/ Doświadczenia offshore

 

STRONA INTERNETOWA MORSKIEJ AGENCJI GDYNIA