LVMG GRUPA SP. Z O.O.

Doświadczony eksporter świeżych owoców z Polski i Unii Europejskiej. Siedziba firmy znajduje się w centrum Warszawy.

LVMG Grupa jest kluczowym graczem w eksporcie świeżych owoców na rynki azjatyckie, szczególnie Indie i Daleki Wschód. Nasz zespół jest zarządzany przez profesjonalistów z branży świeżych produktów i rolnictwa oraz posiadających duże doświadczenie na rynku eksportowym.

Do naszych produktów należą świeże jabłka różnych odmian, owoce jagodowe świeże, jak i również IQF przede wszystkim borówki, maliny, jeżyny, oraz owoce pestkowe takie jak śliwki i wiśnie.

Oferowane przez nas produkty są bardzo starannie wybierane z najlepszych sadów i gospodarstw rolnych, a także sortowane i pakowane wyłącznie w zakładach posiadających certyfikat GLOBAL GAP.

LVMG Grupa współpracuje obecnie z renomowanymi klientami w Indiach, w tym z popularnymi hipermarketami i sieciami handlowymi działającymi w branży świeżych owoców.

Plany rozwoju obejmują ekspansje eksportu na nowe rynki, takie jak Bliski Wschód, w tym Arabie Saudyjską.

Firma planuje również poszerzyć swoje działania poprzez import świeżych owoców z Azji do Polski, gdzie we współpracy z lokalnymi hurtowniami, sieciami handlowymi oraz sprzedawcami detalicznymi będzie oferowała takie produkty jak świeżego mango, winogrona i owoc granatu.