Dual Fuel Systems oferuje idealne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy i użytkowników pojazdów o silniku diesla szukających oszczędności na paliwie. Firma Dual Fuel Systems sp. z o.o. z Poznania jest producentem nowoczesnego systemu wtrysku gazu – FUEL FUSION, który napędza silnik mieszanką oleju napędowego i gazu LPG lub CNG.

Firma Dual Fuel Systems to zespół profesjonalistów posiadających ponad 20-letnie doświadczenie na rynku autogazu. W naszej działalności dąży do tego, aby silniki diesla były bardziej ekonomiczne i ekologiczne oraz promuje gaz LPG/CNG/LNG jako alternatywne źródło zasilania pojazdów.

Produkt tej marki może być stosowany w każdym pojeździe o silniku diesla, zaczynając od samochodów osobowych i dostawczych, przez ciężarówki, autobusy, pociągi, aż do pojazdów i maszyn budowlanych. Nie ma żadnych ograniczeń dla tego nowoczesnego systemu.

Istotą systemu jest częściowe zastępowanie (30-70%) oleju napędowego przez gaz (LPG/CNG/LNG). W rezultacie diesel jest dopalany niemal w 100%, co jest niemożliwe w normalnych warunkach. Jednocześnie następuje redukcja emisji cząstek stałych, NOX i CO2. Montaż systemu FUEL FUSION nie wymaga żadnej ingerencji w oryginalną konstrukcję silnika. System jest całkowicie zautomatyzowany, niezależny i pozwalający na indywidualne dostosowywanie to wymagań pojazdu. To zapewnia bezproblemowe użytkowanie oraz zmniejszenie kosztów paliwa.

FUEL FUSION jest idealnym rozwiązaniem dla pojazdów z branży logistyki i spedycji oraz branży budowlanej, komunikacji publicznej, transportu kolejowego (lokomotyw spalinowych) oraz małych promów pasażerskich.

 

STRONA INTERNETOWA DUAL FUEL SYSTEMS

OFERTA