Big Brands Group jest importerem, eksporterem, dystrybutorem i producentem oferującym 500 najlepszych światowych marek z segmentu FMCG (Coca Cola, Red Bull, Wrigley’s, Ferrero, Mondelez, Mars, Nestle, P&G, Nivea, Kimberly Clark, Reckitt Benckiser, Unilever i wiele więcej).

 

Big Brands Group jest dystrybutorem ponad 20 000 produktów do 92 krajów i zaopatruje ponad 2300 klientów – nie tylko sieci supermarketów i grupy hurtowni, ale także stacje benzynowe, sektor HoReCa, agencje reklamowe, wendingowe i inne, dostarczając produkty na całym świecie.

 

Wraz z rozwojem organizacji, Big Brands Group podejmuje współpracę z innowacyjnymi i niszowymi producentami oraz pomaga klientom, którzy poszukują rzetelnego źródła wyróżniających się produktów. Wspiera dystrybucję takich marek jak Angry Birds, nowych napojów energetycznych, artykułów higienicznych Molfix, słodyczy Kandia Romanian, tureckiej marki Peyman, itd.

 

Dzięki naszej lokalizacji w Europie Środkowej, utrzymujemy optymalne koszty magazynowania i transportu. Przetłumaczymy etykiety na twój język i dostarczymy produkty z tekstem zaadaptowanym do potrzeb twojej lokalizacji.

 

Aktualnie Big Brands Group zatrudnia ponad 80 wykwalifikowanych osób międzynarodowego pochodzenia. Poznaj zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów handlowych z długim doświadczeniem, które gwarantuje znakomitą usługę.

 

Big Brands Group

Kostowiec 18, 05-832 Rozalin

POLAND

Tel.: +48 22 393 11 90

Tel.: +48 22 720 03 24

contact@bb-g.pl

www.bb-g.pl