WASKO S.A.

Jesteśmy jedną z czołowych polskich spółek teleinformatycznych.


Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.


Spółka giełdowa


Po połączeniu w 2006 roku ze spółką akcyjną Hoga.pl S.A. – pierwszym portalem internetowym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – staliśmy się spółką giełdową, której kapitalizacja wynosi 300 mln zł.


Stabilność


Jako autoryzowany partner największych światowych producentów sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego oraz oprogramowania, dostarczamy naszym klientom rozwiązania wykorzystujące stabilne i nowoczesne technologie informatyczne. Jesteśmy jednym z wiodących krajowych dostawców specjalistycznych usług serwisowych.


Kompleksowe usługi


Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.


Projekty


Nasza działalność obejmuje projektowanie systemów automatyki przemysłowej oraz montaż aparatury kontrolno-pomiarowej i teletransmisyjnej. Realizujemy usługi w zakresie ekspertyz oraz raportów z dziedziny inżynierii środowiska.

 

STRONA INTERNETOWA WASKO