TIAS 

Jesteśmy siecią Kancelarii, która specjalizuje się w usługach finansowych i prawnych dla klientów polskich i zagranicznych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku azjatyckiego – w swoim portfolio mamy ponad 150 klientów z tej części świata. Nasze wyspecjalizowane departamenty: księgowy, prawny, podatkowy, a także kadry i płace kompleksowo oraz skutecznie odpowiadają na wszystkie potrzeby klientów, pomagając w bezpiecznym prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Ponadto, zajmujemy się konsultingiem w zakresie prawa gospodarczego oraz zarządzaniem projektami inwestycyjnymi.

 

Wiedza, globalne doświadczenie oraz międzynarodowy zespół ponad 100 ekspertów są największą siłą naszej Kancelarii. Oferujemy kompleksowe, a jednocześnie indywidualne podejście. Nasze know how, a także różne punkty widzenia z różnych kręgów kulturowych pozwalają nam patrzeć z wielu perspektyw, dzięki czemu potrafimy wypracować najlepsze rozwiązania i profesjonalnie zaopiekować się każdym zagadnieniem.

 

To, co wyróżnia naszą Kancelarię to także dedykowane help deski, które na co dzień wspierają naszych klientów w języku polskim, angielskim, chińskim i koreańskim. Ponadto, nasz China Desk i Korean Desk są mocno zaangażowane w promowanie kultury azjatyckiej w Polsce. Patronowaliśmy takim wydarzeniom jak Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków, a także Wrocław Korean Film Festiwal.

 

Eksperci Kancelarii TIAS regularnie reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej, uczestnicząc w misjach gospodarczych. W 2022 wystąpiliśmy z prelekcją podczas Polsko-Koreańskiego Forum Biznesowego w Seulu, a także Polsko-Tajlandzkiego Forum Biznesowego w Bangkoku, przybliżając uczestnikom prawne i podatkowe aspekty prowadzenia biznesu w Polsce. Ponadto, od 2022 roku jesteśmy Partnerem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, aktywnie wpierając UE w projektach o charakterze edukacyjnym i rozwojowym, dotyczącym różnic kulturowych w nowoczesnym biznesie i consultingu.

 

Kancelaria TIAS jest także partnerem oraz członkiem światowej organizacji Antea Group –międzynarodowej organizacji, która zrzesza firmy opierające się na najwyższych standardach pracy w zakresie audytów, konsultacji, doradztwa podatkowego i prawa.

 

Nasza wiedza, doświadczenie, a także międzynarodowy zasięg umożliwiają realizację ambitnych projektów na całym świecie.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA TIAS