Jednostka certyfikująca TÜV SÜD Polska jest zaufanym partnerem zapewniającym bezpieczeństwo, ochronę oraz rozwiązania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie badań, inspekcji, ekspertyz i certyfikacji w całym łańcuchu dostaw i produkcji. Logo oraz znaki certyfikacji TÜV SÜD stanowią dowód spełnienia wymagań, potwierdzony przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikującą, a nasze certyfikaty kompetencji personelu zapewniają większe możliwości rynkowe.

Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu we współpracy z przemysłem jesteśmy fundamentem zaufania, koncertujemy się na nowych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach dla:

 

energetyki,

infrastruktury i kolei,

mobility&automotive,

nieruchomości,

ochrony zdrowia i farmacji,

produkcji przemysłowej,

produktów konsumenckich i branży retail,

przemysłu rolno-spożywczego.

wyrobów kosmetycznych i chemii gospodarczej,

 

Światowej klasy eksperci

Zapewniamy naszym klientom wiedzę, doświadczenie i wsparcie na rynku lokalnym, regionalnym i globalnym. Nasi eksperci to doświadczeni auditorzy i rzeczoznawcy. Ich wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwalają zapewnić klientom najlepsze rozwiązania.

 

Jesteśmy w 100% niezależni i bezstronni

Naczelną dewizą działania TÜV SÜD jest niezależność i bezstronność podczas rozwiązywania wszelkiego rodzaju problemów. Ten model biznesowy pozwala nam zagwarantować, że wszelkie nasze działania są skoncentrowane na ściśle określonych kryteriach: zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.

 

Zwiększamy wartość produktów i usług naszych klientów

Poprzez identyfikowanie obszarów wymagających doskonalenia, zapewniamy Klientom kompleksowe rozwiązania w cel optymalizacji potencjału firmy, co pozwala organizacji działań z maksymalną wydajnością. Nasze znaki certyfikacji TÜV SÜD są synonimem jakości i bezpieczeństwa oraz mogą stanowić doskonałe narzędzie marketingowe dla naszych klientów, będąc jednocześnie potwierdzeniem zastosowania najwyższych standardów.

 

Zarządzamy ryzykiem

Uważamy, że najlepiej zapobiegać "przed" niż działać już "po" fakcie. Nasi eksperci pomogą Państwu zarządzać ryzykiem przez kontrolę i badanie wszelkich problemów, wad lub na przykład niebezpiecznych substancji chemicznych przez wprowadzeniem ich na rynek. Zmniejszamy ryzyko, które może przyczynić się do utraty reputacji marki, a także w skrajnych przypadkach zdrowia lub nawet życia konsumentów.

 

TÜV SÜDPolska oferuje kompleksowe rozwiązania na każdym etapie rozwoju biznesu:

Szkolenia - zapewniamy aktualną wiedzę dzięki szerokiej ofercie szkoleń w obszarach jakości, bezpieczeństwa, techniki oraz zarządzania, zarówno dla pracowników operacyjnych jak i kadry zarządzającej.

 

Auditowanie i certyfikacja systemów zarządzania - auditujemy i certyfikujemy systemy zarządzania zapewniając, że łańcuch wartości Twojego przedsiębiorstwa spełnia wymagania dotyczące jakości, wydajności, bezpieczeństwa oraz cyberbezpieczeństwa, zgodnie z międzynarodowymi i krajowymi normami oraz prywatnymi standardami.

 

Inspekcje - jako niezależny podmiot weryfikujemy procesy, procedury oraz systemy pod kątem zgodności z obowiązującymi wymaganiami, kodeksami, regulacjami i normami.

 

Badania i certyfikacja wyrobów - badamy i testujemy wyroby pod względem ich zgodności z wymaganiami międzynarodowych norm, standardów i przepisów prawnych, potwierdzając to certyfikatem TÜV SÜD.

 

Usługi eksperckie - dzielimy się wiedzą naszych ekspertów z wielu dziedzin, począwszy od jakości, bezpieczeństwa, poprzez ocenę wpływu na środowisko, wymagania prawne, na obszarach weryfikacji procesów kończąc.

 

 STRONA INTERNETOWA TUV SUD POLSKA