Symlog Sp. z o.o. to firma zajmująca się spedycją międzynarodową. Organizujemy transport samochodowy, kolejowy, lotniczy oraz morski. Działamy na rynkach całego świata, a w szczególności na trasach Europa-Azja.

Naszą firmę tworzy zespół fachowców dysponujących bogatym doświadczeniem, zebranym podczas wieloletniej pracy na różnych polach rynku spedycyjnego.

 

 

Za sprawą niezależności względem wielkich grup transportowych, możemy korzystać ze wszystkich narzędzi dostępnych na rynku spedycyjnym, takich jak tabor lub terminale. Nasza firma transportowa kieruje się wyłącznie jakością obsługi, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów ponoszonych przez naszych klientów. Bez konieczności pracy w określonej grupie i korzystania z jej narzędzi.

Tworząc ofertę, liczymy się z oczekiwaniami naszych Klientów. Z tego powodu do każdej usługi podchodzimy w sposób indywidualny, zawsze oferując najkorzystniejsze rozwiązania. Doświadczeni specjaliści nieustannie czuwają nad poprawnym przebiegiem każdego zlecenia, dlatego oferowane usługi pozostają na najwyższym poziomie. Z tego powodu nasi klienci mogą liczyć na bezpieczeństwo, spokój oraz kompleksowość zleconych transportów. Nasza specjalność to spedycja kontenerowa – zarówno ta międzynarodowa, jak również międzykontynentalna, dzięki czemu zapewniamy stałą łączność między innymi z rynkami azjatyckimi.

 

 

Nasz nowoczesny i sprawdzony tabor samochodów ciężarowych oraz dostawczych zapewnia przesył różnego rodzaju towarów – począwszy od przesyłek kurierskich, po drobnicę i ładunki całopojazdowe.

Firma transportowo-spedycyjna Symlog wyróżnia się elastycznością działania. Zajmujemy się sporządzaniem niezbędnej dokumentacji, a także organizacją całego procesu przewozowego. Chcąc zapewniać uniwersalność usług spedycyjnych, oferujemy transport wieloma środkami transportu – oprócz spedycji morskiej i kolejowej, organizujemy także przewozy pojazdami ciężarowymi, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Unikamy półśrodków i korzystamy jedynie ze sprawdzonych rozwiązań, które pozytywnie wpływają na poziom naszych usług. Wybierając Symloga, zyskujesz solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

KOLEJOWY JEDWABNY SZLAK

Od 2013 roku Symlog aktywnie uczestniczy w reaktywacji idei Jedwabnego Szlaku. Wraz z partnerami chińskimi, organizujemy przewozy towarów pomiędzy Europą a Chinami za pomocą ekspresowych intermodalnych pociągów towarowych.

Oferujemy zarówno spedycję przesyłek całokontenerowych (FCL) jak i drobnicowych (LCL). Jest to świetna alternatywa dla transportu morskiego i lotniczego. Dzięki regularności przejazdów zapewniamy stałą i bezpieczną możliwość swobodnej wymiany handlowej. Decydując się na wybór naszej firmy, zyskujesz pełny wgląd w usługę, wraz z możliwością śledzenia lokalizacji przesyłki oraz skorzystania z dodatkowej opcji door to door. Tego typu usługę spedycyjną zapewniamy w ramach transportu kolejowego z Chin do Polski – od momentu załadunku towaru, po jego odbiór w wyznaczonym miejscu w kraju lub za granicą.

 

 

Wierzymy, że ciągły rozwój oraz poszerzanie oferty pozwoli nam sprostać najwyższym standardom, którymi kierujemy się od lat.

Oferujemy transport multimodalny, który nie tylko przekłada się na atrakcyjną cenę zleceń transportowych, ale także spełnia najnowsze wymogi przewozowe, przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów ciężarowych, dzięki czemu umożliwiamy dostarczenie towaru z każdego miejsca w Europie. Korzystanie ze spedycji kolejowej ogranicza ryzyko uszkodzenia towaru, jednocześnie umożliwiając jego szybki transport. Oferta Symloga sprzyja wszelkim przedsiębiorstwom chcącym prowadzić stałą współpracę handlową.

INNOWACYJNOŚĆ JAKO MOTOR NAPĘDOWY

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasze działania dotyczące współpracy w organizacji procesów transportowych zostały nagrodzone Złotą Statuetką w kategorii Planowane, Organizacja, Zarządzanie w konkursie NAGRODA INNOWACYJNOŚCI W TRANSPORCIE 2012.

Została ona przyznana pod auspicjami Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Krajowej Izby Gospodarczej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Centrum Innowacji Transportowych, przedsięwzięcia zainicjowanego i koordynowanego przez Fundację Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych, we współpracy Polską Fundacją Promocji Kadr.

 

 

Wierzymy, że ciężka praca wpływa na zaufanie i satysfakcję Klientów, dlatego nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, by sprostać wszelkim oczekiwaniom partnerów biznesowych.

Od lat stosujemy najnowsze rozwiązania, które nie tylko podnoszą standard świadczonych przez nas usług transportowych, ale także wpływają na bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Symlog to sprawdzona i doświadczona firma oferująca kompleksowe usługi spedycyjne.

Zapewniamy łączność z całym światem, dzięki czemu nie musisz decydować się na działanie realizowane przez inne firmy spedycyjne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu z nami.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA SYMLOG

 

Materiały

symlog-katalog-2023-en.pdf