Kancelaria SPS Tax & Law jest owocem synergii długoletniego doświadczenia zawodowego oraz unikalnych kompetencji naszych wspólników, w tym przede wszystkim biegłej znajomości języka koreańskiego. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej i podatkowej małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów z kapitałem koreańskim, którym skutecznie pomagamy zaistnieć i funkcjonować na europejskim rynku.

Gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług jest wieloletnie doświadczenie zdobyte przez wspólników kancelarii SPS Tax & Law podczas współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi oraz firmami doradztwa podatkowego.

Naszą wyjątkową wartość determinuje doświadczenie biznesowe zdobyte w prowadzeniu własnych firm działających w Korei Południowej i w Polsce. Wszystko to daje nam unikalny wgląd w potrzeby przedsiębiorców i pozwala je lepiej zrozumieć. W rezultacie zastosowane przez nas optymalne i bezpieczne rozwiązania, przekładają się na większy zysk naszych klientów. Współpracując z nami, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają wsparcie oparte na solidnym doświadczeniu, niezawodności oraz pełnym zaangażowaniu.

Nasz zespół jest złożony z doświadczonych radców prawnych oraz wykwalifikowanych doradców podatkowych. Kładziemy nacisk na dostarczanie naszym klientom nie tylko rozwiązań prawnych, ale także wszechstronnych perspektyw biznesowych. Ponadto w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku poszerzyliśmy grupę SPS o spółkę SPS Finance sp. o.o., która zapewnia klientom usługi z zakresu księgowości, rachunkowości, doradztwa w zakresie prawa finansowego i podatkowego. Dzięki doświadczeniu z firmami o charakterze międzynarodowym jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc przedsiębiorcom chcącym rozwiać się na rynku polskim oraz europejskim, ale również podmiotom europejskim na wymagającym rynku koreańskim.

 

Holistyczne podejście umożliwia nam spojrzenie na wyzwania naszych klientów przez pryzmat konkretnych potrzeb. Najwyższa staranność biznesowa oraz zapewnienie pełnego bezpieczeństwa sprawiły, że zaufali nam przedsiębiorcy nie tylko z Korei Południowej, ale również z Japonii, Francji, Holandii i innych krajów.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA SPS TAX & LAW