SPED – TRANS Sp. z o.o

Firma z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą pracowników. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, szkolimy personel w zależności od zmieniających się wymogów na rynku.

Naszym celem jest codzienne dostarczanie i zarządzanie rozwiązaniami w zakresie łańcucha dostaw dla tysięcy firm na terenie Europy, WNP, Azji.

Firma realizuje zarówno kompleksowe projekty logistyczne, łączące logistykę magazynową, dystrybucyjną i transportową oraz wybrane usługi zgodnie z potrzebami klienta.

 

Kluczowym obszarem naszej działalności transportowej jest transport ponadnormatywny.

W naszej nowoczesnej flocie posiadamy rowniez: FIRANY, MEGI, PLATFORMY, CHŁODNIE, WYWROTKI, MULDY, ZESTAWY 15,4m oraz BUSY.

Sped-Trans zapewnia zoptymalizowane rozwiązania transportowe i logistyczne, zaprojektowane przez naszych ekspertów ds. łańcucha dostaw. Proponujemy odpowiednią równowagę między kosztami, emisją CO2, poziomem usług, czasem realizacji oraz optymalizację we wszystkich rodzajach transportu.

Sped-Trans   stawia na bezpieczeństwo i przejrzystość  tym samym   zapewnia bezpieczną infrastrukturę IT chronioną przez środki bezpieczeństwa cybernetycznego oraz solidne rozwiązania cyfrowe i interfejsy we wszystkich rodzajach transportu. Zapewniamy kompleksową widoczność oraz kontrolę w czasie rzeczywistym na poziomie wysyłki i zamówienia.

Sped -Trans  Jako  agencja celna zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z transportem  ,obsługę w zakresie sporządzania deklaracji Intrastat i reprezentowania firm naszych Klientów przed Urzędem Celnym jak i doradztwo celno -podatkowe dla optymalizacji zysków klienta .

 

 

SPED – TRANS stawia na profesjonalizm, terminowość oraz rozwój, o czym świadczą między innymi branżowe nagrody i wyróżnienia w takich magazynach jak FORBES czy GAZELE BIZNESU.

 

18 lat doświadczenia w branży logistycznej i tysiące zadowolonych Klientów są najlepszą gwarancją jakości świadczonych przez nas usług.

 

Tam, gdzie kończą się możliwości innych w Spedtrans dopiero się zaczynają !!!

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA SPED-TRANS