Sohbi Craft Poland

 

jest pierwszą zlokalizowaną w Europie fabryką z japońskiej grupy Sohbi.

Zakład w Ostaszewie rozpoczął działalność produkcyjną w 2008 r. od współpracy z pobliską fabryką Sharpa.

Spółka obecnie współpracuje głównie z przemysłem motoryzacyjnym (m.in. Toyota Boshoku, Denso, Toyoda Gosei, Panasonic), do których dostarcza komponenty tłoczone, z różnego typu materiałów (stal, aluminium, mosiądz, miedź).

W ofercie firmy są m.in.: części tłoczone do sprzęgieł klimatyzatorów, siedzeń, poduszek powietrznych, mocowań silnika a także kolumn kierowniczych. Spółka specjalizuje się także w projektowaniu i produkcji tłoczników.

 

Sohbi Craft odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej.

Świadczyć o tym może nagroda od firmy z Grupy Denso za „najlepszego dostawcę części do sprężarek w roku 2017, a także złotym wyróżnieniem od Toyoty Boshoku EU w kategorii „dostawy”.

W 2018 zostało nagrodzone przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców statuetką “Diament Jakości”, a w 2019 za najlepsza jakość od Toyota Boshoku EU.

Zasięg dostaw to: Belgia, Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja, Węgry, Turcja, Polska, a także doświadczenie w wysyłkach do Meksyku i USA.

Firma wyróżnia się na tle pozostałych tłoczni dużym zinformatyzowaniem systemów zarządzania oraz zautomatyzowaniem linii produkcyjnych na poziomie 92%. Park maszynowy głównie opiera się o Prasy mechaniczne o tonażu od 150T do 500T. Grubość przetwarzanych materiałów to zakres od 0,3mm do 8mm.

SCPL produkuje również detale do innych gałęzi przemysłu (AGD, Elektronarzędzia, Budownictwo).

 

Sohbi Craft Poland jest firmą otwartą na nowe wyzwania, technologie oraz klientów.

Poza podstawowym profilem produkcji jakim jest tłocznictwo, zajmuje się także gwintowaniem automatycznym, myciem komponentów oraz zgrzewaniem, pomaga w integracji linii produkcyjnych, oraz modyfikacji maszyn zgodnie z CE.

 

Sohbi Craft Poland posiada certyfikaty jakości ISO IATF 16949, ISO 9001 i ISO 14001.

 

Zapraszamy do współpracy

 

STRONA INTERNETOWA SOHBI CRAFT POLAND