SKYFOX

O FIRMIE

Nasza firma została stworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy szukają sprawnego i solidnego transportu, dla którego nie ma ograniczeń. Powstaliśmy w 2014 roku i od tego czasu codziennie stajemy się bardziej doświadczoną firmą transportowo-spedycyjną. Zależy nam, by się stale rozwijać – dlatego szukamy nieszablonowych rozwiązań, ciekawych pomysłów, a także ludzi, z którymi wspólnie będziemy je wcielać w życie.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

TRANSPORT MORSKI I LOTNICZY

Nasz zasięg w ramach transportu drogą morską jest globalny – dostarczamy ładunki do Wielkiej Brytanii, jak i do pozostałych krajów europejskich, a także na inne kontynenty. Dużą zaletą jest znacznie niższy koszt transportu niż w przypadku przewozu drogowego oraz możliwość dostarczenia zarówno ładunków całościowych, jak i drobnicowych. Współpracujemy z renomowanymi liniami lotniczymi oraz morskimi, aby mieć pewność, że ładunki naszych klientów są w dobrych rękach, a dzięki stałemu monitoringowi cen rynkowych, potrafimy zaoferować najkorzystniejsze w danym momencie stawki. Oferujemy możliwość transportu w formule „door-to-door”, która zapewnia pełną obsługę spedycyjną od momentu wysłania do odbioru.

TRANSPORT DROBNICOWY

Jedną z nowszych usług Skyfox jest linia drobnicowa, dzięki której przewozimy towary pomiędzy Polską a Wielką Brytanią, oferując przy tym atrakcyjne ceny. Posiadamy stały harmonogram wyjazdów – odbywają się one zawsze we wtorki i w piątki. Klientom, z którymi dłużej współpracujemy, udostępniamy możliwość dostosowania godziny wyjazdu. Dysponujemy nowoczesną flotą, a nasze auta są wyposażone w windy, które znacznie ułatwiają załadunek towarów.

 

MAGAZYNOWANIE

Zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości usługi magazynowe. Stanowią one znakomite rozwiązanie dla osób potrzebujących składowania krótko- i długoterminowego. Dodatkowo zapewniamy takie usługi jak przeładunek i rozładunek, a także: foliowanie, bandowanie, etykietowanie czy tworzenie pakietów. Nasi klienci mogą również liczyć na obsługę doświadczonej agencji celnej.

 

TRANSPORT DROGOWY/ MIĘDZYNARODOWY/KRAJOWY

Transport drogowy, który wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu, stanowi główny obszar działania Skyfox. Obsługujemy dużych, sprawdzonych klientów, z którymi mamy bezpośredni kontakt. Dzięki temu łatwiej ustalić czas załadunku lub dokonać zmian. Specjalizujemy się w transporcie z użyciem samochodów o ładowności 24 ton, a także w przewozie ładunków w kierunku wschodnim. Organizujemy również transport ekspresowy za pośrednictwem busów.

 

TRANSPORT PONADGABARYTOWY

W Skyfox przewozimy ładunki, których masa i wielkość przekraczają dozwolone prawnie normy poruszania się po drogach krajowych lub międzynarodowych. Posiadamy w swojej ofercie auta do transportu niskopod[1]woziowego – platformy oraz naczepy typu TIEFBETT i SEMI. Transport ponadgabarytowy to nie tylko dobór odpowied[1]niego pojazdu i zaplanowanie optymalnej trasy, ale także zadbanie o właściwą dokumentację, zezwolenia oraz bezpieczeństwo. Oferujemy możliwość transportu w formule „door-to-door”, która zapewnia pełną obsługę spedycyjną od momentu wysłania do odbioru. Dzięki naszemu doświadczeniu w przewozach ponadgaba[1]rytowych jesteśmy w stanie zaplanować trasę przejazdu od początku do końca, wraz z załatwieniem wszelkich formalności prawnych, celnych oraz pilotażu.

 

 

 Oficjalna strona internetowa SkyFox

 

Materiały

skyfox_prezentacja.pdf