Seneka Poland

 

Seneka Poland jest firmą rodzinną specjalizującą się w produkcji ekstrudowanych, innowacyjnych, prozdrowotnych pasz jakości premium dla wszystkich gatunków ryb hodowlanych, w szczególności dla gatunków takich jak łosoś, pstrąg, jesiotr, sum, karp, tilapia. W naszej ofercie znajduje się także pasza dla krewetki Vannamei oraz  pasza dla ryb ornamentowych takich jak Koi i Pond.

Zajmujemy się także projektowaniem i budową systemów RAS. Pracujemy pod klucz – od projektu i budowy urządzeń po uruchomienie całego przedsiębiorstwa i szkolenie personelu. Właściwie dobrany recyrkulacyjny sprzęt akwakultury do hodowli pstrąga i jesiotra pomoże zwiększyć wydajność procesu, obniżyć koszty pracy i zminimalizować ryzyko biznesowe. Seneka Poland oferuje projektowanie i produkcję przemysłowych systemów zaopatrzenia w wodę z recyrkulacją, które obejmują:

  • baseny dopasowane i dostosowane do gatunku danej hodowli o kubaturze do 600 m 3 ;
  • filtry bębnowe do mechanicznego oczyszczania wody z frakcji obcych;
  • autorskie biofiltry ze stałym obciążeniem filtrującym;
  • odgazowywacze do redukcji poziomu CO2 w wodzie;
  • generatory tlenu;
  • oprogramowanie autorskie do monitorowania wydajności komponentów systemu;

Jesteśmy pasjonatami branży i zawsze dążymy do dostarczenia naszym klientom produktów najwyższej jakości.

Do produkcji naszych pasz używamy surowców najwyższej jakości co pozwala uzyskać najwyższe wyniki hodowlane w najkrótszym czasie (FCR). Dzięki temu nasze pasze są bogate w niezbędne składniki odżywcze i pokarmowe, takie jak białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy, mikro i makroelementy. Nasze pasze mają także dodatkowe korzyści prozdrowotne, takie jak wpływ na układ odpornościowy i pokarmowy ryb oraz redukcję stresu. Stosowane przez nas dodatki paszowe w postaci probiotyków, prebiotyków, naturalnych antyoksydantów wpływają pozytywnie na układ immunologiczny i trawienny zapewniając rybą odpowiednie warunki do optymalnego wzrostu. Dzięki zastosowaniu naszych innowacyjnych autorskich programów Bio Advanced i Sene4fish pasze marki Seneka Poland mają korzystny wpływ na środowisko przebywania ryb utrzymując w nim emisje fosforu i azotu na odpowiednim poziomie. 

Nasza firma ciągle inwestuje w badania i rozwój produktów, aby dostarczać rybom pasze o najwyższej jakości i wartości odżywczej. Nasze innowacyjne podejście do produkcji pasz pozwala nam na ciągłe ulepszanie naszych produktów i dostosowywanie ich do specyficznych potrzeb poszczególnych gatunków ryb oraz warunków środowiskowych w, których żyją.

Innowacyjność naszej firmy wynika z faktu nawiązania współpracy z renomowanymi Uniwersytetami Przyrodniczymi. Umożliwia nam to korzystanie z najnowszych badań i technologii związanych z rybołówstwem i akwakulturą, dając nam ogromny wachlarz doświadczeń umożliwiających uzyskanie maksymalnych wyników hodowlanych.

Jako firma rodzinna, zawsze stawiamy na indywidualne podejście do naszych klientów. Nasza zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą i radą w doborze odpowiednich pasz dla danego gatunku ryby.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA SENEKA POLSKA