SAP TECHNOLOGY

 

SAP Technology świadzy specjalistyczne usługi importu i eksportu towarów, obsługując dużą ilość branż. Koncentrując się zarówno jak na krajach azjatyckich, tak i państwach członkowskich Unii Europejskiej, ułatwiamy bezproblemowy handel między tymi regionami.

Dzięki naszym stałym relacjom i bezpośredniemu partnerstwu z fabrykami w Azji, zwłaszcza w Chinach, dostarczamy kompleksowe rozwiązanie dostosowane do różnych sektorów, w tym tekstyliów, elektroniki i części samochodowych. Korzystając z naszego ogromnego doświadczenia i wiedzy, doskonale zarządzamy łańcuchem dostaw, zapewniając sprawną dostawę i zadowolenie klienta.

Powierzając nam swoje operacje handlowe, nasi klienci odnoszą korzyści z naszego zaangażowania w doskonałości i naszej zdolności do odniesienia sukcesu w handlu międzynarodowym.

 

Nasze Usługi

 

Nasza firma, założona w 2019 roku, specjalizuje się na wsparciu i zwiększeniu współpracy między Chinami a Europą. Dzięki naszemu doświadczeniu, skutecznie pomagamy firmom rozwiązać problem pozyskiwania dostawcy i organizacji logistyki. Jednocześnie oferujemy kompleksowe usługi doradcze w tych pytaniach. Opierając się na naszym bogatym doświadczeniu handlowym, zwłaszcza w Azji, mamy ogromne rozumienie szczegółów związanych z handlem międzynarodowym. Nasza firma z dużym zaangażowaniem próbuje zwiększać, oraz wspierać sukces udanego partnerstwa biznesowego i zapewnia sprawne funkcjonowanie między tymi dwoma kluczowymi regionami gospodarczymi.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA SAP TECHNOLOGY