SABA

SABA jest dostawcą żywności z Polski, w szczególności dostawcą mięsa mrożonego. Firma została założona w 1997 roku przez małżeństwo Anię i Andrzeja Trochym. Obecnie, od 2017 roku, biznes prowadzony jest przez drugie pokolenie – Pana Sebastiana Trochym, który ukończył Uniwersytet Pekiński w Chinach oraz Singapurski Uniwersytet Zarządzania i ma głębokie zrozumienie kultury azjatyckiej.

Nasza firma eksportuje żywność głównie polskiego pochodzenia na 5 kontynentów z głównym naciskiem na Afrykę i Azję.

 

Nasze możliwości eksportowe to około 1000 ton mięsa mrożonego miesięcznie. Jesteśmy w stanie pomieścić 1500 palet i zamrozić 30 ton mięsa dziennie.

Dzięki ścisłej współpracy z największymi i najlepiej wyposażonymi ubojniami w całej Polsce codziennie otrzymujemy dostawy świeżego mięsa, które pakujemy i zamrażamy zgodnie z potrzebami klientów. Ponieważ magazyny firmy znajdują się zaledwie 70 km od Ukrainy, w 2022 roku, gdy wybuchła wojna na Ukrainie, postanowiliśmy pomóc naszym ukraińskim przyjaciołom i poszerzyć nasze portfolio produktów o olej słonecznikowy, sojowy oraz zboża. Możemy również dostarczyć mleko w proszku w workach lub w puszkach.

Kontakt:

Zakupy kraj Edyta Urbańska +48 609 168 999 edyta@saba.com.pl

Sprzedaż międzynarodowa Sebastian Trochym +48 600 70 70 71 sebastian@trochym.pl

Dział handlowy trade@saba.com.pl