REGESTA SA

- Ty dajesz nam zaufanie, My zajmujemy się resztą!

Pragniemy być nie tylko dostawcą usług transportowo-logistycznych, ale także zaufanym i niezawodnym partnerem dla naszych Klientów, wspierając ich w osiąganiu sukcesu poprzez optymalizację całego łańcucha dostaw.
Stawiamy na partnerstwo, które pozwala Klientowi skupić się na biznesie, dając mu pewność że Jego potrzeby logistyczne są w pełni zabezpieczone.
Naszą pasją jest nieustanne doskonalenie procesów i poszukiwanie nowych, kompletnych rozwiązań, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby naszych Klientów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego, społeczności, w której działamy oraz tworzenie warunków do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych.

 

Współpraca z nami to dostęp do strategicznych lokalizacji, profesjonalne zarządzanie magazynem, efektywny i terminowy transport oraz elastyczne opcje dostosowane do wymagań klienta.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie logistyki kontraktowej dla branży PV, automotive, meblowej, budowlanej, maszynowej i FMCG.

 

Bardzo chętnie pomożemy i dobierzemy optymalne zasoby dla Państwa procesu, bazując na wymaganiach co do przechowywania każdego asortymentu i odpowiednich standardów jakości.

 

Jesteśmy świadomi, że koszty utrzymania magazynu są istotnym elementem w podejmowaniu decyzji, dlatego nasza oferta skupia się na zapewnieniu konkurencyjnych cen bez kompromisów co do jakości usług. Oferujemy elastyczne opcje umów, aby dostosować się do potrzeb Klienta i pomóc w optymalizacji kosztów magazynowania. Z nami Państwa towary są bezpieczne, a procesy logistyczne stają się efektywne.

 

Posiadamy doświadczoną i świetnie wyszkoloną kadrę, która bazując na najwyższych standardach, jest gotowa zaprojektować, optymalizować i realizować procesy gospodarki materiałowej i dystrybucji towarów.

 

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesne magazyny wysokiego składowania klasy A, zlokalizowane w strategicznych miejscach Polski.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA REGESTA

Materiały

regesta-sa-pl.pdf