QSENSE

 

QSense, z siedzibą we Wrocławiu, to szybko rozwijająca się, dynamiczna firma specjalizująca się w outsourcingu procesów i ludzi. Głęboko zakorzeniona w procesach jakościowych, logistycznych i produkcyjnych. 

W celu dostarczenia Klientom usług na najwyższym poziomie i realizowania nawet najbardziej złożonych zadań jakościowych i procesowych, opracowaliśmy i wdrożyliśmy filozofię ONE TEAM, w wyniku której powstał i rozwinął się zespół wybitnych inżynierów jakości, inżynierów procesów, inżynierów - automatyków, czy programistów wsparty przez grupę wyselekcjonowanych specjalistów w zakresie HR.   

Koncentracja na zapewnieniu satysfakcji Klientów realizowana jest poprzez zaangażowanie, w połączeniu ze wspólną pasją, głębokim docenianiem wartości procesowych i jakościowych, poczuciem odpowiedzialności, zdecydowaniem w działaniach i determinacją. Wszystko to napędza dążenie QSense do skutecznego rozwiązywania problemów klientów, zgodnie z fundamentalną zasadą QSense: Exceeds Your Needs. 

Filozofia ta pozwoliła QSense stać się liderem outsourcingu procesów w sektorze elektromobilności w Europie, a także liczącym się dostawcą dla branży motoryzacyjnej zarówno w zakresie outsourcingu jak też usług związanych rekrutacjami stałymi czy zatrudnieniem tymczasowym.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA QSENSE