PRIME Transport Sp. z o.o. od 2012 roku funkcjonuje na europejskim rynku logistycznym jako dostawca wyspecjalizowanych usług transportowych w szeroko pojętym łańcuchu dostaw.

Misją firmy jest zapewnienie klientom najwyższych standardów obsługi z wykorzystaniem nowoczesnego i ekologicznego taboru samochodowego, zaawansowanych systemów informatycznych i telematycznych oraz indywidualnie dostosowanych rozwiązań służących efektywnej realizacji wszelkiego rodzaju zadań transportowych.

Długoletnie doświadczenie w branży transportowej oraz nowoczesny tabor samochodowy pozwalają na zaoferowanie spersonalizowanych usług dla szerokiego spektrum klientów. Koncentrujemy się na dostarczaniu elastycznych rozwiązań logistycznych, które gwarantują satysfakcję i spełniają oczekiwania naszych odbiorców.

Dbałość o interesy naszych kontrahentów oraz ich zadowolenie to cele, które przyświecają naszej działalności od początku istnienia. Głównym priorytetem w naszej organizacji jest także bezpieczeństwo i terminowość dostaw powierzonych nam ładunków oraz efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów, ze szczególnym uwzględnieniem zasad i norm ochrony środowiska naturalnego.

Podstawową ofertą firmy są usługi transportu drogowego towarów (FTL) i spedycji na terenie niemal całej Unii Europejskiej. Uniwersalny tabor pozwala nam na realizację bezpiecznych przewozów różnego rodzaju ładunków dla szerokiego spektrum klientów biznesowych.

Dla klientów z branży automotive oraz producentów AGD, dedykujemy specjalistyczne rozwiązania techniczne i organizacyjne, pozwalające na optymalizację procesów logistycznych i ich kosztów. Naczepy typu MEGA, MEGA XLS i MEGA BDE stanowią podstawę naszej floty pojazdów.

Większość przewozów jest realizowana w procedurze safe procedure, co oznacza pełny monitoring powierzonych przesyłek. Informacje o aktualnym statusie przesyłki udostępniamy klientom poprzez system telematyczny, w który wyposażone są wszystkie nasze pojazdy.

 

PRIME Transport Sp. z o.o.

  1. Kołłątaja 4
    05-400 Otwock

 

prime@primetransport.pl

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA PRIME TRANSPORT