Polonia Union swoją działalność koncentruje na rozwoju współpracy przemysłowo-handlowej pomiędzy Polską a krajami należącymi do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej i Azji Centralnej. Firma funkcjonuje na rynku międzynarodowym jako pomost pomiędzy przedsiębiorstwami dwóch wymagających rynków wschodnio i zachodnioeuropejskich.

Polska firma działająca globalnie. Ma stałe biuro przedstawiciela w Republice Białoruś w Mińsku.

Spółka kieruje ofertę do firm dążących: poszerzyć bazę swoich partnerów biznesowych i klientów handlowych; rozwinąć import i eksport produktów oraz usług z rynków i na rynki zagraniczne. Usługi firmy są kompleksowe: od pomysłu, poprzez selekcję, do projektu biznesowego i kontraktu. Firma oferuje zróżnicowane usługi dopasowane do potrzeb partnerów. Profil spółki nie jest ograniczony do wąskiej specjalizacji, co stanowi jeden z istotnych jej atutów.

Priorytetem spółki jest zwiększenie wymiany handlowej pomiędzy Polską a Białorusią, Ukrainą, Rosją, Kazachstanem, Uzbekistanem, Turkmenistanem, Kirgistanem, Tadżykistanem, Armenią, Gruzją, w sposób który tworzy realne możliwości dynamicznego rozwoju producentów i partnerów handlowych oraz stwarza warunki rozwoju działalności inwestycyjnej na rynkach wschodnich. Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą marketingową, jest dla firmy strategicznym czynnikiem i stanowi dodatkową wartość dla klienta.

Głównym kierunkiem spółki Polonia Union jest działalność na rynkach wyrobów z drewna, konstrukcji i półproduktów metalowych, robót budowlanych, ekskluzywnych opakowań dla przemysłu spożywczego, a także na rynku samych produktów spożywczych oraz nieruchomości. Strategia rozwoju firmy budowana jest na trwałej długoterminowej i wzajemnie korzystnej współpracy z partnerami biznesowymi.

Dostarczanie gotowych do montażu konstrukcji domów w technologii SIP (Structural Insulated Panels) to jeden z kierunków działalności firmy. Spółka posiada gotowe projekty domów mieszkalnych, we własnym zakresie wykonuje również projekty domów na zamówienia indywidualne. Są to obiekty nowoczesne, w których stosuje się najnowsze osiągnięcia w dziedzinie budownictwa. We własnym zakresie, siłami brygad budowlanych z Białorusi, firma wykonuje montaż konstrukcji domów. Zlecenia są realizowane z zachowaniem elastyczności działań przy indywidualnym podejściu do każdego klienta. Polonia Union propozycje kieruje do samorządów, firm, osób indywidualnych.

Sprawna komunikacja pomiędzy partnerami, znajomość oczekiwań kontrahenta sprzyjają nowatorskim rozwiązaniom i gwarantują wysoką jakość dostarczanych towarów oraz świadczonych usług na miarę potrzeb każdego klienta.

Największą wartością są ludzie. Dzięki doświadczonemu zespołowi, praktycznej znajomości specyfiki rynków wschodnich i zachodnioeuropejskich, spółka podejmuje wielu złożonych wyzwań biznesowych, odpowiadających oczekiwaniom oraz potrzebom kontrahentów i partnerów.

 

dane kontaktowe :

Polonia Union

Marszałkowska 115 lokal 349

00-102 Warszawa