Polish Forwarding Company to w całości polski, prężnie rozwijający się operator logistyczny

 

Siedzibą główną firmy jest Warszawa – biuro zatrudniające obecnie 5 osób (w tym jednego z Członków Zarządu i właścicieli) zajmujące się :

- zarzadzaniem działaniami spółki

- kwestiami handlowymi

- operacjami dotyczącymi spedycji lotniczej

- operacjami dotyczącymi spedycji drogowej

 

Zdecydowanie więcej bo, aż 15 osób (w tym 2 pozostałych Członków Zarządu i właścicieli aktywnie działających w Spółce) w oddziale spółki w Gdyni na co dzień wykonuje swoją pracę w zakresie :

 

- spedycji morskiej

- spedycji kolejowej ( w tym na „nowym jedwabnym szlaku” )

- obsługi portowej

- obsługi magazynowej

- obsługi celnej i ubezpieczeniowej

- dystrybucji

- project cargo

 

Jesteśmy członkiem wielu prestiżowych sieci agencyjnych. Dzięki rozbudowanej sieci biur sprawdzonych i rzetelnych partnerów oferujemy globalne rozwiązania transportowe i logistyczne zabezpieczając tym samym każdą, nawet najmniejszą część łańcucha dostaw praktycznie do i z każdego miejsca na świecie.

 

Całość to więcej niż suma części” jak mawiał Arystoteles, tak jest właśnie we współpracy z nami, dla nas każdy kontrahent to człowiek, ktoś kto obdarzył nas czymś bezcennym – swoim zaufaniem, a nie numer w systemie jak to bywa w korporacjach. My za to każdego dnia dokładamy wszelkich starań by w oczach naszych klientów być prawdziwym partnerem na którym mogą polegać, a nie tylko jednym z wielu dostawcą usług.

 

STRONA INTERNETOWA POLISH FORWARDING COMPANY