Omida Sea And Air S.A.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, europejskim duchem i globalnym zasięgiem. Od 2012 roku rośniemy i umacniamy swoją wiodącą pozycję na rynku usług TSL.

Dbając o podnoszenie jakości oferowanych usług, wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Obserwujemy światowe trendy w logistyce i pogłębiamy nieustannie naszą wiedzę w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań dla obsługi powierzonych nam ładunków.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne w transporcie morskimlotniczymkolejowym i drogowym. Doradzamy im w sprawach celnych i ubezpieczeniowych.

Nasz sukces tworzą ludzie oddani swojej pracy – kreatywni, zaangażowani i pozytywnie nastawieni – wspierający Klientów fachową wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy postrzegani i doceniani przez naszych Klientów jako solidny partner biznesowy.

 

Współpraca

Współpracując z siecią zaufanych i sprawdzonych partnerów świadczymy profesjonalne usługi o zasięgu globalnym.

 

Specjalizacja

Specjalizujemy się w transporcie towarów drogą morską. Dostarczamy ładunki pełnokontenerowe (FCL), drobnicowe (LCL), jak również ponadgabarytowe, konwencjonalne i masowe.

 

Misja

Wspólnie z naszymi Klientami budujemy przewagę konkurencyjną na rynku, dostarczając optymalne rozwiązania logistyczne. Razem jesteśmy silni i skuteczni.

 

Wizja

Chcemy być najlepszą firmą na polskim rynku usług spedycyjnych, cenioną przez Klientów i lubianą przez Pracowników.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA OMIDA

 

Materiały

prezentacjaomidaseaandairpl.pdf