Molluscoo

 

Misja Molluscoo

Wiemy, że dobre samopoczucie zaczyna się od pięknej skóry. Chcemy sprawiać, aby kobiety każdego dnia patrzyły na siebie z zadowoleniem i czuły się wyjątkowe jak nigdy dotąd. Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na to, co najlepsze. Dlatego stworzyliśmy ponadczasowe, innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów.

Opracowując produkty dla wyjątkowych kobiet nie możemy pozwolić sobie na przeciętność. Nasze kosmetyki charakteryzuje najwyższa jakość i unikalny skład. Połączyliśmy dary natury - 100% śluz ślimaka z nowoczesnymi osiągnięciami nauki, kosmetologii i badań laboratoryjnych.

Naszym sukcesem są zadowolone klientki, które poczuły na własnej skórze, czym jest „efekt Molluscoo”!

 

 

Molluscoo – bo każda kobieta jest nieskończenie piękna.

poczuj się nieskończenie piękna

nieskończenie piękna, nieskończenie kobieca

abyś czuła się nieskończenie piękna

poczuj się nieskończenie piękna jak nigdy wcześniej

 

Wizja Firmy

Celem marki na najbliższe lata działalności jest dotarcie do świadomych kobiet oraz zdobycie pozycji lidera w kompleksowej pielęgnacji skóry oraz włosów w oparciu o kosmetyki ze 100% śluzem ślimaka.

Zbudowanie świadomości marki jako kosmetyków premium, które wyróżnia czystość (100% najwyższej jakości śluz ślimaka), minimalizm (prosty skład) i ponadczasowy design opakowań.

We współpracy z partnerami, chcemy wyróżniać się skutecznością, innowacyjnością i konsekwencją działań, poprzez budowanie trwałych relacji oraz dbanie o zadowolenie Klientów.

 

 

Nazwa Molluscoo (Mollusca, łac. molluscus ‘miękki’)

Marka Molluscoo zawdzięcza swą nazwę ślimakowi a dokładnie mięczakowi (Mollusca) oraz łacińskiemu słowu Molluscus co oznacza miękki. 

Postawiliśmy na bezcenny skarb natury – śluz ślimaka, którego zastosowanie w kosmetyce jest przełomowe. Jest to zbawienna substancja dla naszej skóry, która czyni ją niesamowicie miękką, delikatną oraz intensywnie nawilżoną. Pozwól sobie na taki luksus już teraz!

 

Czym jest #efektMolluscoo?

To zupełnie nowa jakość Twojej skóry, miękkiej jak nigdy wcześniej, odżywionej jak nigdy dotąd. 

Wiemy, że dobre samopoczucie zaczyna się od pięknej skóry. Dlatego opracowaliśmy kosmetyki, najwyższej jakości, na które zasługuje każda kobieta. Pomogło nam w tym wykorzystanie substancji, o której zbawiennych właściwościach można by pisać godzinami. Mowa o śluzie ślimaka. Dlaczego jest tak wyjątkowy?

Dlatego, że to istna bomba nawilżająca. Zawiera między innymi duże ilości kwasu hialuronowego, alantoliny, kolagenu, elastyny, antybakteryjne peptydy i witaminy. Substancje te nie tylko dogłębnie nawilżają, ale też wspaniale regenerują skórę, odbudowują ją, wygładzają i ujędrniają. Działanie nawilżające zostało poparte badaniami i udowodnione laboratoryjnie.

Nasze produkty odmienią Twoją cerę nie do poznania. To Twój klucz do pięknego wyglądu. Klucz do dobrego samopoczucia, klucz do sukcesu. Wypróbuj nasze kosmetyki i przekonaj się na własnej skórze, czym jest #efektMolluscoo!

 

 

 OFICJALNA STRONA INTERNETOWA

Materiały

molluscoo-katalog-pl.pdf