Firma Mentor S.A. powstała w 1994 roku jako broker ubezpieczeniowy.

W przeciągu ponad 24 lat działalności w spółce powstało ponad 20 wyspecjalizowanych biur brokerskich, które są partnerami w zakresie ubezpieczeń dla firm z najróżniejszych branż. Spółka świadczy kompleksowe usługi, poczynając od analizy, doradztwa, po wybór najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej dla klienta. Aktywnie uczestniczy także w procesie likwidacji szkód ubezpieczeniowych.

Na szczególną uwagę zasługuje szereg portali dostępnych w trybie online, które maksymalnie upraszczają proces zawierania umów ubezpieczenia dla określonych branż.

Mentor S.A. pracuje zasadniczo na rynku polskim, jednakże obsługuje także podmioty zagraniczne.  Na szeroką skalę współpracuje z partnerami zagranicznymi, a także jest członkiem europejskich i światowych stowarzyszeń i organizacji branżowych.

Firma zatrudnia 230 pracowników, z których 130 posiada licencje brokerskie. Ich działania wspierają dyplomowani prawnicy, ekonomiści, specjaliści z dziedziny IT oraz likwidacji szkód i zamówień publicznych.

Kompleksowe czynności brokerskie na najwyższym poziomie potwierdzone są certyfikatem jakości ISO 9001:2015, a bezpieczeństwo powierzonych informacji poparte jest przez system Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2017.

 

STRONA INTERNETOWA MENTOR

Materiały

wersja-online.pdf