Media4Business spółka z o. o.

 

STRONA INTERNETOWA MEDIA4BUSINESS

 

Media4Business sp. z o. o. jest wydawcą prestiżowych czasopism branżowych (typu B2B), skierowanych do najwyższego szczebla managerów transportu, logistyki i produkcji. Przekazywanie najświeższych informacji, przydatnych w codziennej praktyce zawodowej w tych sektorach, informowanie z wyprzedzeniem o najważniejszych zmianach prawnych, finansowych, podatkowych sprawia, że osoby zarządzające tymi branżami przygotowują się do nadchodzących wyzwań wraz z lekturą kolejnych wydań: Transport Managera. Logistics Managera i Production Managera.

Wszystkie tytuły obudowane są nowoczesnymi portalami internetowymi, mobilnymi aplikacjami na telefony komórkowe oraz konferencjami branżowymi.

Od 2013 r. M4B wydaje ogólnopolski dwumiesięcznik Transport Manager (TM), wspomagający właścicieli i managerów średniej i dużej wielkości firm zajmujących się towarowym transportem drogowym, spedycją i logistyką w zarządzaniu tymi przedsiębiorstwami. Redakcja TM organizuje każdego roku dla tej samej grupy managerów 5 bezpłatnych konferencji. Raz w roku wiosną jest organizowana flagowa, dwudniowa konferencja tego tytułu - Forum Managerów Transportu i Logistyki.

 

 

Od 2016 r. M4B wydaje dwumiesięcznik Production Manager, skierowany do kadry zarządzającej firm produkcyjnych i procesami okołoprodukcyjnymi.

Od 2018 r. M4B wydaje dwumiesięcznik Logistics Manager (LM), poświęcony zarządzaniu łańcuchami dostaw. Jego główną grupą docelową są managerowie logistyki, zatrudnieni w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych i logistycznych. Zarówno PM, jak i LM organizują rocznie 4 konferencje dla swoich czytelników.

Te i kolejne planowane projekty wydawnicze mają docelowo spiąć w pętli synergii wszystkie elementy szeroko rozumianego zarządzania łańcuchami dostaw.