Kerry Logistics Polska 

 

Kerry Logistics Polska zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji międzynarodowej, obejmujące usługi spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej i drogowej oraz usługi celne. Nasze elastyczne i efektywne kosztowo rozwiązania intermodalne zaspokajają specyficzne potrzeby w zakresie kosztów, czasu tranzytu i najlepszych połączeń.

Bazując na naszym globalnym doświadczeniu, oferujemy dostosowane do potrzeb i innowacyjne rozwiązania logistyczne, które spełniają specyficzne wymagania klientów. Nasi eksperci logistyczni opracowują kompleksowe rozwiązania w wysoce zaawansowanych łańcuchach dostaw, aby wspierać zaopatrzenie i dystrybucję w wielu krajach.

Dzięki lokalnej wiedzy połączonej z obszerną skalą działalności oraz własną infrastrukturą naszej grupy w Chinach i regionie ASEAN, zapewniamy naszym klientom łatwy dostęp do rynku azjatyckiego. Korzystając z naszej globalnej sieci, dostarczamy produkty naszych klientów do każdego zakątka świata.

Poprzez silne partnerstwo z głównymi przewoźnikami lotniczymi, oceanicznymi, kolejowymi i drogowymi, wspieramy naszych klientów w realizacji ich strategicznych wymagań na poziomie globalnym, regionalnym i lokalnym.

 

Kontakt:

Kamil.Matusiak@kerrylogistics.com

 

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KERRY LOGISTICS