Nowoczesny hotel w centrum Warszawy

 

Hotel InterContinental jest położony w samym centrum Warszawy, w wieżowcu o unikalnej i nowoczesnej architekturze. Idealna lokalizacja hotelu umożliwia szybki dostęp do najbardziej znanych atrakcji turystycznych, jak na przykład Stare Miasto, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.  Hotel znajduje się również w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Dworca Kolejowego, Pałacu Kultury i Nauki oraz Centrum Handlowego Złote Tarasy.

 

Goście mogą podziwiać panoramę miasta w jednym z 414 elegancko wyposażonych pokoi, w tym z 24 nowoczesnych apartamentów długopobytowych z aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje są po generalnym remocie, który zakończył się w 2019 roku.

 

W 2019 roku hotel został wyróżniony prestiżową nagrodą World Travel Awards jako najlepszy hotel w Polsce oraz najlepszy biznesowy hotel w Polsce. 14 nowoczesnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1340m2 sprawia, że InterContinental Warszawa to idealne miejsce na międzynarodowe kongresy, ekskluzywne spotkania zarządu czy prywatne uroczystości.

 

Znajdująca się na miejscu, kilkukrotnie wyróżniana przez przewodnik Michelin restauracja Platter by Karol Okrasa, spełni oczekiwania najwytrawniejszych smakoszy. Oryginalne i pełne niespodzianek menu, to odbicie pasji Karola Okrasy w tworzeniu świeżej i zdrowej polskiej kuchni, wzbogaconej międzynarodowymi akcentami. Na Gości czeka także wpsaniała karta win z całego świata, starannie wyselekcjonowanych przez naszego sommeliera.

 

Dla szukających relaksu i wytchnienia nie ma lepszego miejsca niż RiverVierw Wellness Centre. Wyjątkowy basen, jacuzzi, sauny oraz centrum fitness zlokalizowane są na najwyższych piętrach hotelu, skąd roztacza się wspaniały widok na Warszawę.

 

 

STRONA INTERNETOWA INTERCONTINENTAL WARSZAWA