HUAWEI

Huawei to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości łączności dla użytkowników na całym świecie.

Mamy około 207,000 pracowników i prowadzimy działalność w ponad 170 krajach i regionach, obsługując ponad trzy miliardy użytkowników na całym świecie.

Misją Huawei jest dostarczanie technologii cyfrowej do każdego człowieka, domu i organizacji, aby tworzyć w pełni połączony, inteligentny świat.

W tym celu będziemy rozwijać wszechobecną łączność i promować równy dostęp do sieci jako podstawę inteligentnego świata;

zapewniać zróżnicowaną moc obliczeniową, aby dostarczać technologie chmurowe;

budować potężne platformy cyfrowe, aby pomóc wszystkim branżom i organizacjom w osiągnięciu większej sprawności, wydajności i dynamiki;

definiować na nowo doświadczenia użytkowników dzięki sztucznej inteligencji, oferując konsumentom bardziej spersonalizowane i inteligentne doświadczenia we wszystkich sytuacjach, w tym w domu, podróży, biurze, podczas rozrywki czy w trakcie ćwiczeń i troski o zdrowie.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA HUAWEI POLSKA