GD Poland International sp. z o.o. znana jako Chińskie Centrum Handlowe to największy ośrodek dystrybucji towarów pochodzących głównie z Chin i Azji w Europie środkowo-wschodniej. Jest jednocześnie największą inwestycją chińską tego typu w tym regionie. Położone jest 25 km od Warszawy, w miejscowości Wólka Kosowska. Jego powierzchnia to blisko 40 ha gruntu, zaś powierzchnia zabudowy wynosi ok. 150 000 m².  Łącznie zainwestowano w to przedsięwzięcie ponad 150 mln euro. GD Poland International jest dziś właścicielem 6 hal handlowych, 4 budynków magazynowych. Ponad 1000 najemców reprezentuje około dziesięciu różnych narodowości, w tym dość liczną grupę, trzecią co do wielkości, stanowią Polacy. Asortyment oferowanych towarów jest bardzo zróżnicowany, przeważają tekstylia, obuwie i drobny sprzęt AGD.

GD Poland International, to znakomite miejsce, w którym właściciele hurtowni i placówek handlowych mogą zaopatrzyć się w różnorodne towary. Dla wygody kupujących poszczególne branże ulokowane zostały w tych samych halach np. hali obuwniczej czy artykułów gospodarstwa domowego itp. Pozwala to kupującym w stosunkowo krótkim czasie zapoznać się i porównać oferty wielu sprzedających i wybrać najbardziej atrakcyjną. Także infrastruktura Chińskiego Centrum Handlowego przygotowana jest z myślą o kupujących – na jego terenie działają liczne restauracje i bary, firma kurierska, oddział banku i poczty.

W celu umożliwienia naszym najemcom rozszerzenia sprzedawanych towarów m.in. o artykuły takie jak: elektronikę, narzędzia, elektronarzędzia, artykuły dekoracji wnętrz,meble w najbliższej przyszłości planujemy kolejne inwestycje związane z rozbudową kompleksu hal handlowo-usługowych.

 

OFICJALNA STRONA GD POLAND