FM LOGISTIC CENTRAL EUROPE

 

FM LOGISTIC CENTRAL EUROPE jest częścią Grupy FM, międzynarodowego operatora logistycznego powstałego w 1967 r. we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech.

 

FM LOGISTIC CE posiada obecnie 17 platform logistycznych, 29 magazynów przeładunkowych i zatrudnia ponad 5 tys. pracowników. Dysponuje łącznie ponad 1 mln m2 powierzchni magazynowej tworząc około 1,5 mln miejsc paletowych, a także flotą liczącą ok. 2,5 tysiąca pojazdów.

 

Główni klienci firmy reprezentują branże: Retail, FMCG, kosmetyczną, farmaceutyczną, oraz Automotive i przemysł. Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem, oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla zrównoważonego, wielokanałowego łańcucha dostaw, które ilustruje nowe hasło firmy Supply Change.

 

FM LOGISTIC chce być partnerem pierwszego wyboru dla klientów w projektowaniu i konsekwentnej realizacji strategii zrównoważonego łańcucha dostaw funkcjonującego w ramach rozwijającej się dynamicznie koncepcji Omnichannel i razem z klientami angażować się w inicjatywy i zmiany procesu logistycznego mające na celu praktyczne wspieranie bardziej odpowiedzialnej konsumpcji. Działając w tym kierunku, operator podejmuje szereg innowacyjnych rozwiązań, m.in. związanych z produkcją i wykorzystaniem zielonego wodoru we własnych lokalizacjach.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA FM LOGISTIC