ESA LOGISTIKA

 

ESA logistika to jeden z czołowych międzynarodowych operatorów logistycznych, prężnie działający w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i nawiązujący coraz szersze relacje z partnerami z Azji.

 

Jako części grupy Hitachi Transport System, Ltd., łączymy w sobie najwyższą japońską kulturę pracy oraz środkowoeuropejską zdolność znajdowania niestandardowych rozwiązań. Właśnie dzięki temu możliwa jest realizacja najbardziej wymagających projektów w ramach globalnego łańcucha dostaw.

 

Dostarczamy kompleksowe, szyte na miarę rozwiązania z zakresu: transportu, magazynowania, logistyki dystrybucji, logistyki projektowej, outsourcingu czy usług wartości dodanej. Aktywnie działamy na rzecz wzmocnienia znaczenia Polski w pasie Nowego Jedwabnego Szlaku. Z ogromną radością przyjmujemy fakt, że systematycznie zdobywamy zaufanie kolejnych inwestorów z Azji.

 

Posiadamy doświadczenie w obsłudze procesów logistycznych z Dalekiego Wschodu zarówno od strony administracyjnej, jak i realizacyjnej. W swoim zespole mamy ekspertów od zapisów umowy handlowej EPA pomiędzy Unią Europejską, a Japonią, dzięki czemu pomagamy naszym klientom w uzyskiwaniu preferencyjnych stawek celnych na import z Japonii. Oferujemy także usługi doradcze. Naszą ambicją jest długoterminowa i efektywna współpraca z Klientami, którą odzwierciedla nasz slogan „Our team for your efficiency“

 

OFERTA ESA LOGISTIKA