Eastern Chem Group

 

Spółkę Eastern Chem Group tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu uznawana jest za jednego z wiodących dostawców produktów dla branży motoryzacyjnej, rolniczej oraz chemii przemysłowej. Jako firma stawiamy na rozwój całości poprzez rozwój każdej z jednostek co w połączeniu z wypracowaną wspólnie misją firmy przynosi wymierny efekt.

Dzięki nowoczesnemu modelowi zarządzania poza dystrybucją produktów chemicznych renomowanych producentów oferujemy również stworzone przez nas, zastrzeżone patentem produkty.

Aktualnie nasze produkty dostępne są w całej Europie, Afryce oraz współpracujemy z Zakładami Chemicznymi w Uzbekistanie. Z myślą o współpracy i rozwoju strefy działalności chętnie nawiążemy współpracę z firmami z Azji w zakresie obustronnej dystrybucji oferowanych produktów. W Azji i w Europie.

W dziedzinie innowacyjności współpracujemy z jedną z renomowanych polskich uczelni, co daje nam możliwość korzystania z wiedzy, która w połączeniu z naszym doświadczeniem biznesowym zaowocowała stworzeniem innowacyjnego płynu do spryskiwaczy. Produkt ten oczekuje na rozpatrzenie możliwości finansowania oraz jego wdrożenia na rynek w formie grantu od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w drugim naborze programu "ścieżka smart B+R".

 

  • AdBlue i inne płyny eksploatacyjne branży motoryzacyjnej (w tym niebawem innowacyjny/opatentowany płyn do spryskiwacza)
  • Mocznik do produkcji AdBlue
  • Nawozy
  • Urea Solution 40%
    oraz inne produkty chemiczne

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA