DROPLO

Jesteśmy dostawcą oprogramowania dla e-commerce. Od ponad 14 lat zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem sklepów internetowych dla firm z różnych sektorów gospodarki. Wspieramy marki, które dopiero zaczynają działalność online, jak i firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku e-commerce. Dostarczamy nowoczesne narzędzia, tworzymy kompleksowe rozwiązania, integracje i nowe funkcjonalności, które odpowiadają obecnym trendom e-commerce.

Siłą naszej firmy jest nasz zespół, który składa się z ponad 30 specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce i nie tylko. W jego skład wchodzą programiści, graficy, copywriterzy, a także specjaliści ds. marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. To także osoby, które posiadają praktyczną wiedzę i na co dzień wykorzystują sprawdzone strategie, zapewniając kompleksową obsługę i rozwój Twojego e-commerce.

Od 2008 r. budujemy silną i stabilną markę tworząc nowoczesne środowisko do prowadzenia skutecznej sprzedaży w Internecie. Misją naszej firmy jest tworzenie i dostarczanie rozwiązań e-commerce, które pozwalają naszym Klientom osiągnąć założone cele. Efektem jest stale powiększająca się lista firm, które zaufały nam i dzięki temu stali się liderami swoich branż, wyróżniając się na tle konkurencji innowacyjnymi i skutecznymi rozwiązaniami.

Nasz Produkt

Droplo to nowoczesna platforma hurtowa B2B, w której znajdziesz tysiące gotowych artykułów od producentów i hurtowni z całej Europy. Dzięki możliwości zintegrowania sklepu online z producentami i hurtowniami oferującymi asortyment w 20 kategoriach, daje internetowym sprzedawcom dostęp do ponad 700 tysięcy produktów, utrzymując synchronizację wszystkich danych dotyczących oferty. Sprzedawcom ułatwia pozyskiwanie produktów do sprzedaży, również w modelu dropshippingu. Automatyzując procesy sprzedażowe pozwala na oszczędność czasu i środków, gwarantuje dostęp do gotowej bazy odbiorców, którzy odpowiedzialni są za sprzedaż towarów i generowanie dodatkowych zysków.

 

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA DROPLO

Materiały

droplo.pdf