De Care Group

De Care Group istnieje od 35 lat i jest w czołówce firm dystrybuujących w Polsce produkty spożywcze z różnych stron świata. Jest też m.in. właścicielem marki House of Asia, która oferuje szeroką gamę najpopularniejszych produktów kuchni japońskiej, chińskiej, tajskiej, koreańskiej, indyjskiej, wietnamskiej i indonezyjskiej.

Największe sieci handlowe powierzają De Care również tworzenie marek własnych, gdyż ufają jakości i wiedzy, którą firma zdobyła na przestrzeni lat. Firma nieustannie rozwija i uzupełnia azjatycką paletę produktów w swojej ofercie, by dopasować ją do aktualnych trendów i oczekiwań konsumentów. Istotną część obrotów firmy De Care stanowi eksport, Obecnie firma współpracuje jako dostawca z dużymi europejskimi sieciami handlowymi. Produkty De Care są dostępne już w ponad 30 krajach na świecie.

Celem firmy jest ciągła inspiracja, edukacja i zachęcanie do kulinarnych eksperymentów. Wykwalifikowani dietetycy oraz kucharze, bez przerwy tworzą przepisy, oparte na produktach z portfolio i oryginalnych, etnicznych recepturach. Dzięki temu, każdy z łatwością może ugotować i poznać odległe smaki, bez konieczności zagranicznych podróży.

Firma wykorzystuje 12 000m2 powierzchni magazynowych, co daje ponad 14 000 miejsc paletowych. Wszystko po to, by zagwarantować pełną dostępność produktów i kontynuować dalszy rozwój.

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA DE CARE GROUP