Colliers Poland sp. z o.o.

 

Colliers jest wiodącą spółką oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 66 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów.

Firma w Polsce działa od 1997 r., świadcząc usługi w ramach 17 linii biznesowych. Posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

 

Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w polskim oddziale Colliers tworzy ponad 20 profesjonalistów, specjalizujących się w: doradztwie w procesach najmu i renegocjacji, sprzedaży/zakupie powierzchni magazynowych i produkcyjnych, realizacji projektów typu Build-to-Suit czy Build-to-Own, a także pozyskiwaniu terenów inwestycyjnych. Przez 24 lata działalności eksperci Colliers reprezentowali klientów w najmie ponad 6,5 mln mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej oraz nabyciu ponad 210 ha gruntów inwestycyjnych.

Współpracując z innymi działami w firmie, eksperci Działu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych oferują także wsparcie w przeprowadzeniu analizy rynku i wyborze najlepszego scenariusze działań dopasowanego do strategii klienta – zarówno dla pojedynczej nieruchomości, jak całego portfela.

 

STRONA INTERNETOWA COLLIERS