Border Servis Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze celnej, służąc wsparciem w zakresie wszystkich procedur, również specjalnych. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, oferujemy fachowe doradztwo celne, pomagając w wyborze określonych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy kompleksową obsługę w całym łańcuchu dostaw — od załadunku do miejsca docelowego.

Agencja celna Border Servis Sp. z o.o. dysponuje zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa celnego i transportowego. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę, która pozwala na uniknięcie wszelkich problemów i opóźnień w realizacji procesów importowych i eksportowych.

Border Servis Sp. z o.o. cieszy się zaufaniem i uznaniem swoich klientów, którzy doceniają profesjonalne podejście, rzetelność oraz skuteczność działania firmy. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie standardy obsługi przyczyniły się do wypracowania pozytywnego wizerunku firmy, co skutkuje częstymi poleceniami przez zadowolonych klientów innym przedsiębiorcom oraz osobom zainteresowanym usługami celnymi. Border Servis Sp. z o.o. dąży do ciągłego podnoszenia jakości swoich usług oraz zwiększenia satysfakcji swoich klientów.

Nasze usługi:

Eksport

Wspieramy Państwa w procesie wywozu towarów poza granice kraju oraz Unii Europejskiej. Zapewniamy kompleksową obsługę od zgłoszenia celnego do wystawienia dokumentów eksportowych.

 

Import

Pomagamy w imporcie towarów z zagranicy, zapewniając pełne wsparcie w procesie odprawy celnej, a także uzyskiwania wszelkich wymaganych certyfikatów i zezwoleń.

Tranzyt T1

Oferujemy usługi procedur tranzytowych zapewniających bezproblemowe i szybkie przewożenie towarów do krajów UE z minimalnymi formalnościami celno-skarbowymi.

Tranzyt T2

Szybko i bezproblemowo realizujemy usługi procedur tranzytowych w przypadku przewozu towarów wspólnotowych przez kraje spoza UE.

Karnet TIR

Oferujemy dokument tranzytowy zastępujący deklarację celną oraz gwarancję, wydawany wyłącznie przewoźnikom należącym do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników.

CHED

Każda przesyłka roślin i produktów roślinnych, zwierząt i produktów pochodzenia zwierzęcego musi być zaopatrzona we wspólny zdrowotny dokument wejścia (CHED A/D/P/PP).

CMR

Oferujemy usługi wypełniania i drukowania międzynarodowego listu przewozowego CMR, stanowiącego potwierdzenie zawarcia umowy przewozu, zgodnie ze wskazówkami Klienta.

 

Numer EORI

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem w rejestracji numeru identyfikacyjnego EORI, którym możesz się posługiwać w kontaktach z podmiotami celnymi na terenie całej UE.

Procedury specjalne - procedury niestandardowe

Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz realizację skomplikowanych i niestandardowych procedur poprzez indywidualne podejście do każdego zamówienia.

 

OFICJALNA STRONA BORDER SERVICE