BKT Elektronik jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań na rzecz branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej.

Oferujemy systemy szaf i okablowania przeznaczone do budowy infrastruktury teletechnicznej i telekomunikacyjnej.

 

Projektujemy i dostarczamy rozwiązania w technologiach miedzianej i światłowodowej, będące podstawą działania podsystemów: transmisji danych, kontroli dostępu, ITS, BMS, monitoringu wizyjnego, transmisji głosu oraz automatyki.

 

Produkujemy i dostarczamy szafy serwerowe wraz z wyposażeniem i zabudową, w tym listwy zasilające zarządzalne z monitoringiem warunków środowiskowych, kontrolę dostępu i monitoring warstwy fizycznej.

 

Produkujemy i dostarczamy pełną infrastrukturę sieci szerokopasmowych oraz dla rozwiązań Smart City i Smart Home

 

Będąc liderem polskiego rynku w obszarze okablowania strukturalnego, bierzemy udział w realizacji największych projektów związanych z budową pasywnej infrastruktury sieć  oraz w przypadku rozwiązań światłowodowych - sieci szerokopasmowych.

 

Nasze systemy pracują w hotelach, szpitalach, bankach, biurowcach, uniwersytetach, obiektach wojskowych, urzędach, centrach obliczeniowych, zakładach produkcyjnych oraz na  największych stadionach sportowych w Polsce. Uczestniczymy w inwestycjach związanych z budową i modernizacją najważniejszych portów lotniczych, dworców oraz węzłów kolejowych.

 

BKT Elektronik specjalizuje się również w konstruowaniu, wytwarzaniu i wyposażaniu szaf sterowniczych, montażu zespołów elektro i opto-technicznych oraz konfekcji kabli i wiązek kablowych w technologii miedziano-światłowodowej.

 

Głównym atutem naszej oferty jest jej kompleksowość, doradztwo projektowe i produktowe oraz możliwość skonstruowania rozwiązania wg potrzeb i wytycznych klienta.

 

 

 

Siedziba firmy:

Polska, ul. Łochowska 69, 86-005 Białe Błota

Tel.: +48 52 36 36 371

E- mail: office@bkte.pl

 

STRONA INTERNETOWA BKT ELEKTRONIK