ALWERO to polska marka ubrań i akcesoriów z wełny. Działamy w Polsce już od 1999 roku, a nasze produkty cieszą się rosnącą popularnością. Stawiamy na wysokiej jakości wyroby z wełny, które podbijają serca naszych klientów. Nasze ubrania są w pełni organiczne i proekologiczne, doskonale sprawdzą się również dla osób cierpiących na alergie. Postaw na wełnę razem z ALWERO!

 

Polski producent odzieży i akcesoriów bawełnianych

 

Historia Alwero rozpoczęła się w 1999 roku i przez lata naszej działalności nabywaliśmy doświadczeń w zakresie znajomości wełny. Nieustanie kieruje nami pragnienie, aby zapewnić ludziom możliwość poznania dobrodziejstw jakie niesie ze sobą wełna. Jesteśmy marką natury, naturalnych produktów dla ludzi żyjących w rytmie natury. Natura to motyw przewodni naszej pracy. Naturalne surowce, pozwalają na powrót do lat ubiegłych, gdy nie byliśmy ubierani w akryl i poliester. Dlatego nasze kolekcje tworzą wełna, len i bawełna. Jesteśmy polską, rodzinną firmą! Nasz zakład produkcyjny również znajduje się w Polsce! Obecnie zatrudniamy ok. 100 osób i liczba ta, stale rośnie.

 

 Oferujemy w 100% PRODUKTY WEŁNIANE:

ODZIEŻ WEŁNIANA Kamizelki, kurtki, płaszcze, bluzy, spodnie, poncza, kardigany

PANTOFLE WEŁNIANE Pantofle dla dzieci, kobiet mężczyzn

DLA DZIECI Kamizelki, bluzy, płaszcze, pelerynki, kombinezony

POŚCIELE WEŁNIANE Kołdry, prześcieradła, poduszki, koce, zagłówki, podpory karku

RĘKAWICZKI & CZAPKI Ocieplacze dłoni

CIEPŁY DOM Maskotki, skarpety, ocieplacze stóp, poduszki na siedzisko, maty
do ćwiczeń, legowiska dla zwierząt

WYROBY MEDYCZNE Pasy elastyczne, nałokietniki elastyczne, stopki elastyczne, skarpety elastyczne, podkolanówki elastyczne, ocieplacze

 

www.alwero-wool.com

Materiały

prezentacja-firmowa-alwero-2020.pdf