JAR Aromaty to firma rodzinna z prawie 40-letnią pasją do tworzenia smaków. Założycielem przedsiębiorstwa powstałego w 1979r. jest Ryszard Jaskulski. Już od samego początku podstawową działalnością firmy stała się kreacja i produkcja aromatów spożywczych.

JAR Aromaty jest stałym dostawcą liczących się producentów żywności zarówno w Polsce jak i na świecie. Firma promuje się na specjalistycznych targach dodatków do żywności, takich jak Food Ingredients Europe czy Gulfood Manufacturing w Dubaju.

Za innowacyjność i kreowanie nowych produktów w JAR odpowiadają profesjonaliści z Laboratorium Aromatów i Działu Rozwoju. Śledzą oni trendy rynkowe i potrzeby naszych Klientów, aby najlepiej dopasować aromaty do Państwa wymagań. Eksperci są do Państwa dyspozycji i z chęcią doradzą we wszelkich kwestiach technologicznych oraz wykonają niezbędne aplikacje.

Priorytetem firmy jest jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. To domena wykwalifikowanych specjalistów z Działu Kontroli Jakości. System monitoringu obejmuje wszystkie etapy produkcji, poczynając od kontroli pojedynczego surowca, kończąc na każdej partii produkcyjnej. Wysoką jakość produktów JAR Aromaty potwierdzają certyfikaty HACCP oraz ISO 9001: 2015.

Zasadniczą część oferty firmy stanowią aromaty do żywności, w tym specjalne linie produktów, np. aromaty maskujące. Klienci mogą też zaopatrzyć się w wiele innych dodatków do żywności, takich jak barwniki, olejki eteryczne, wanilinę, proszek kakaowy czy agar. Produkty marki JAR stosowane są z powodzeniem w wielu branżach, między innymi w piekarstwie, cukiernictwie i mleczarstwie, a w szczególności w lodach. Znajdą je Państwo w herbacie, kawie i innych napojach, a także w deserach, koncentratach spożywczych, nadzieniach, suplementach diety, odżywkach dla sportowców, e-papierosach, tytoniu, a nawet w zanętach wędkarskich.

Każdy klient JAR Aromaty otrzymuje szeroki wachlarz dodatkowych korzyści płynących ze współpracy, w tym profesjonalną obsługę klienta, konkurencyjne ceny a jakość porównywalną z największymi oferentami w branży. Atutem JAR jest elastyczność, indywidualne podejście do każdego Klienta i jego potrzeb, czas realizacji zamówienia oraz możliwość kupna niewielkich ilości. Pozwala na to również współpraca z dużą liczbą hurtowni w Polsce.

JAR Aromaty to partner w biznesie, na którym można polegać.

 

Oficjalna strona internetowa JAR Aromaty